Luna

i

Autor: AKPA Luna wystąpi na zagranicznych koncertach.

Eurowizja 2024

Luna zagra koncerty za granicą! Reprezentantka Polski zaczyna międzynarodową promocję

2024-03-03 14:07

Luna będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2024. Wygrała preselekcje z piosenką "The Tower", Zanim jednak pojawi się na konkursowej scenie, będzie promowała swój utwór w różnych zakątkach Europy. Piosenkarka potwierdziła pierwsze występy za granicą! Już wkrótce europejska publiczność będzie mogła usłyszeć ją na żywo.

Luna ma przed sobą największą przygodę w karierze. Do tej pory była mało znaną artystką, a teraz będzie miała na swoich plecach dużą odpowiedzialność. Reprezentowanie Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji to duże wyzwanie. Luna z pewnością będzie czuła dużą presję, ponieważ jej zwycięstwo w preselekcjach zostało przyjęte chłodno przez polskich fanów Eurowizji. 24-latka pokonała ich wielką faworytką, czyli Justynę Steczkowską. Będzie musiała pokazać, że jury się nie pomyliło. Aby lepiej wypaść na dużej scenie, przyda jej się doświadczenie. Z tego powodu Luna wystąpi na eurowizyjnych imprezach poza granicami Polski. W jakich krajach będzie można ją zobaczyć? Artystka wystąpi w trzech miejscach!

LUNA o Eurowizji

Luna - koncerty za granicą

Luna ma już zabukowane trzy występy za granicą! Pierwszy z nich już w marcu. 30.03.2024 reprezentantka Polski wystąpi w Madrycie na imprezie Madrid PrePartyES. W kolejnym tygodniu Luna pojedzie do Wielkiej Brytanii. 7 kwietnia zaśpiewa na London Eurovision Party. Trzecim wydarzeniem z udziałem piosenkarki będzie Eurovision in Concert w Amsterdamie. Odbędzie się 13 kwietnia.

Eurowizja 2024 - kiedy i gdzie?

68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzię w Malmö w obiekcie sportowo-widowiskowym Malmö Arena. Półfinały zorganizowane zostaną 7 i 9 maja 2024. Zwycięzcę poznamy podczas wielkiego finału 11.05.2024. Wydarzenie trafi do Szwecji z powodu tegorocznej wygranej Loreen z piosenką "Tattoo".

Listen on Spreaker.