Luna i Bambie Thug

i

Autor: AKPA, Martin Meissner/Associated Press/East News

gwiazdy

Luna spotkała Bambie z Eurowizji. Thug na nowym zdjęciu jest nie do poznania!

2024-05-23 11:56

Wygląd Bambie Thug na Eurowizji wywołał sporo kontrowersji. Mało kto wie jednak, jak reprezentująca Irlandię osoba wygląda naprawdę. Mimo że od finału konkursu minęły już prawie dwa tygodnie, Luna wciąż ma świetne relacje z reprezentantami poszczególnych krajów. Nasza reprezentantka opublikowała zdjęcie z Thug. Wygląda inaczej niż na eurowizyjnej scenie!

Mimo że Luna nie awansowała do finału Eurowizji 2024, co okazało się wielkim zaskoczeniem zarówno dla fanów z Polski, jak i z zagranicy, udało jej się wyciągnąć z udziału w konkursie to, co najcenniejsze, czyli prawdziwe przyjaźnie. Jedną z osób, z którymi reprezentująca nasz kraj artystka złapała najlepszy kontakt, jest bez wątpienia Bambie Thug. Niebinarna osoba śpiewająca w barwach Irlandii zszokowała widzów przed telewizorami mrocznym, ale przygotowanym do perfekcji, biorąc pod uwagę możliwości telewizyjne, widowiskiem. Wiele osób zastanawiało się, jak Thug wygląda bez charakterystycznego makijażu. Najnowsze zdjęcie, którym Luna pochwaliła się w mediach społecznościowych, może stanowić odpowiedź. Bambie pozuje na nim bez make-upu, który był elementem przygotowanego przez irlandzką delegację performance'u. 

Tak Bambie Thug wygląda bez makijażu. Co za zmiana!

Tak Luna wspiera LGBT+ przed Eurowizją 2024!

Tak Bambie Thug wygląda bez mrocznego makijażu!

Luna nie ukrywa, że udział w Eurowizji był jej wielkim marzeniem i mimo braku awansu do finału, i tak wiele zmienił w jej życiu. Wspierająca głośno mniejszości seksualne artystka złapała świetny kontakt m.in. z Nemo oraz Bambie Thug. Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej pochwaliła się zdjęciem z Bambie w mediach społecznościowych. Do spotkania gwiazd Eurowizji doszło w Wielkiej Brytanii. Czy to oznacza, że Luna ponownie pracuje z brytyjskimi producentami nad nową muzyką? Oby!

Luna z Bambie Thug

i

Autor: screen z Instagrama @musicofluna