gwiazdy

Luna podzieliła się elektryzującym newsem. Tak będzie wspierać LGBT+ na Paradzie Równości!

2024-06-11 14:07

Luna wielokrotnie podkreślała, jak ważne jest dla niej wsparcie społeczności LGBT+. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2024 jako pierwsza w historii pojawiła się na pre-party w Madrycie z tęczową flagą. To jednak nie koniec. Wokalistka ogłosiła, że będzie można ją zobaczyć również podczas Parady Równości w Warszawie. Autorka hitu "The Tower" będzie mieć nawet własną platformę!

Luna przekazała wieści, które mocno ucieszyły wszystkich jej fanów. Artystka pojawi się na tegorocznej Paradzie Równości w Warszawie! Reprezentująca nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji 2024 wokalistka od samego początku swojej muzycznej drogi podkreśla, jak ważne jest dla niej wsparcie ze strony społeczności LGBT+. Gdy tylko pojawiła się ku temu okazja, podziękowała za nie, występując na scenie w Madrycie z tęczową flagą. Zdjęcia Polki szybko obiegły świat.

Bardzo się cieszę, że mogłam z tą flagą wyjść. Cała ta rodzina eurowizyjna, wszyscy tak się cieszyli. Na finale podałam tę flagę reprezentantce Hiszpanii, żebyśmy razem ją trzymały, żeby pokazać to wsparcie i siłę. Zobaczyłam, jaką to dało siłę tym osobom, które tam były, ale pomyślałam też o tym, jak to dużo będzie znaczyło po prostu dla społeczności LGBTQ+ w Polsce, gdzie przez lata w ogóle nie można było z flagą tęczową nigdzie prawie się pokazać. Chciałam pokazać, że Polska się otwiera, że Polska się zmienia i nie jesteśmy tak nietolerancyjnym krajem, jak może się wydawać i po prostu jesteśmy razem, jesteśmy bezpieczni i tutaj zwycięża mimo wszystko miłość. Chciałam dać taki drobny gest i bardzo się cieszę, że to się wydarzyło - mówiła nam po powrocie ze stolicy Hiszpanii.

Tym razem wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej wesprze społeczność LGBT+ w swoim kraju. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Luna ogłosiła, że będzie mieć własną platformę podczas zaplanowanej na 15 czerwca warszawskiej Parady Równości.

To dlatego Luna nie przeszła do finału Eurowizji? Blanka wskazała, co wymagało poprawy!

Tak Luna wspiera LGBT+ przed Eurowizją 2024!

Luna na Paradzie Równości 2024

Parada Równości po raz kolejny przejdzie ulicami Warszawy, by przypomnieć wszystkim, jak ważne jest wspieranie oraz szanowanie się nawzajem. Jedną z gwiazd wydarzenia będzie reprezentantka Polski na Eurowizji 2024 - Luna. Artystka zapowiedziała swój udział w social mediach. 

Już 15 czerwca w Warszawie odbywa się Parada Równości, a ja z radością zapraszam Was na moją platformę "Pride Tower"! Spotkajmy się o 14:00, porozmawiajmy, wymieńmy się dobrą energią i wspólnie celebrujmy miłość oraz równość - napisała na Instagramie.

To jednak nie wszystko. Wieczorem Luna zagra wyjątkowy koncert - w warszawskim klubie La Pose.

A o 21:00 widzimy się na afterparty w @laposevarsovie, gdzie zaśpiewam dla Was kilka piosenek. Spotkajmy się, bawmy się i bądźmy razem w tym wyjątkowym dniu! - dodała.

Wybierzecie się?