Luna jako pierwsza polska artystka z billboardem na Times Square!

Luna jako pierwsza polska artystka z billboardem na Times Square!
Autor: Universal Music Poland Luna jako pierwsza polska artystka z billboardem na Times Square!

Luna ma olbrzymie powody do radości - artystka dołączyła do światowego programu EQUAL Spotify. Z tej okazji w serwisach cyfrowych pojawił się nowy singiel Luny - Blind. To anglojęzyczna wersja utworu Zgaś.

Luna jako pierwsza polska artystka z billboardem na Times Square, to osiągnięcie, które warto odnotować! Polka dołączyła do grupy artystek zrzeszonych w ramach inicjatywy Spotify pod nazwą EQUAL. Ideą platformy jest wspieranie utalentowanych artystek z całego świata nie tylko od święta. Dlatego też program EQUAL wkracza w kolejną, jeszcze bardziej rozwiniętą formułę. Od 29 kwietnia, w 50 krajach, od Japonii po Argentynę, przez Malezję i Wielką Brytanię, a także w Polsce. Spotify zaprezentuje szereg aktywności wspierający równość i dający nowe możliwości dla kobiet.

Luna i Skytech połączyli siły. Taneczna wersja hitu Mniej dodaje energii!

Luna objawieniem muzycznym rynku! Obejrzyjcie wywiad Kasi Węsierskiej!

Luna - billboard na Times Square

Luna tak opowiada o uczestnictwie w nowym programie Spotify: - Magia jest wokół nas i każdy może ją poczuć! EQUAL to niezwykłe wydarzenie, które każdej z nas pozwala poczuć się wyjątkowo. Idealny moment na to by pokazać, jak jesteśmy różne i jaką razem mamy siłę. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę reprezentować polskie artystki w tak ważnej akcji. Polska ma twarz kobiety i to jest piękne.

W ramach programu EQUAL, Spotify przygotowało specjalne playlisty, dzięki którym możemy mieć na wyciągnięcie ręki dostęp do najlepszej kobiecej muzyki. Na playliście znalazły się między innymi najnowszy utwór Luny zatytułowany Blind.

Światowa inicjatywa Spotify pod nazwą EQUAL zadebiutowała 8 marca 2021, czyli w Dzień Kobiet. Ideą platformy jest wspieranie utalentowanych artystek z całego świata nie tylko od święta. Dlatego też program EQUAL wkracza w kolejną, jeszcze bardziej rozwiniętą formułę. Od 29 kwietnia, w 50 krajach, od Japonii po Argentynę, przez Malezję i Wielką Brytanię, a także w Polsce – Spotify zaprezentuje szereg aktywności wspierający równość i dający nowe możliwości dla kobiet.

W grupie 35 artystek wybranych przez Spotify do zainaugurowania programu EQUAL znalazły się między innymi Saweetie (USA), DUDA BEAT (Brazylia), Griff (Wielka Brytania), Natalia Lafourcade (Meksyk) oraz Zoe Wees (Niemcy/Wielka Brytania). W Polsce projekt inauguruje piosenkarka i autorka tekstów LUNA, która jako artystka miesiąca i twarz lokalnej playlisty, pojawi się także w kampanii digitalowej na Times Square w gronie piosenkarek z całego świata, biorących udział w programie.

Najnowsze