Luna czaruje piosenką Wirtualne przedmieście. Zaskakująca odsłona gwiazdy

2021-05-20 12:03
Luna czaruje piosenką Wirtualne przedmieście. Zaskakująca odsłona gwiazdy
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Luna czaruje piosenką Wirtualne przedmieście. Zaskakująca odsłona gwiazdy

Wirtualne Przedmieście - to nowa piosenka, pod którą podpisuje się Luna. O czym jest kolejny singiel młodej i utalentowanej wokalistki? Przekonajcie się słuchając już teraz na ESKA.pl.

Czym właściwe jest dla nas dzisiaj rzeczywistość? I jaka ona jest? - pyta Luna. Wirtualne przedmieście” to opowieść o byciu na granicy dwóch światów, wirtualnego i rzeczywistego. Przy czym granica między nimi jest bardzo płynna, a czasem nie do uchwycenia. Zastanawiam się nad tym, czy da się je jeszcze rozdzielić… To utwór o patrzeniu na siebie i otaczający świat przez różne soczewki, z różnych perspektyw.

Luna objawieniem muzycznym rynku! Obejrzyjcie wywiad Kasi Węsierskiej!

Do piosenki powstał teledysk, do którego zdjęcia powstawały w przestrzeni Muzeum Etnograficznego w Warszawie podczas wystawy grupy panGenerator - Ikony, która obrazuje i zmusza do zastanowienia się nad wpływem cyfrowej sfery życia na nas samych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze