Luna buduje eurowizyjne show! Tak brzmi The Tower w wersji akustycznej!

i

Autor: Dorota Szulc Luna buduje eurowizyjne show! Tak brzmi "The Tower" w wersji akustycznej!

POSŁUCHAJCIE

Luna buduje eurowizyjne show! Tak brzmi "The Tower" w wersji akustycznej!

2024-03-28 12:37

Przepis na eurowizyjny sukces to nie tylko wpadająca w ucho piosenka. Nasza reprezentantka nie marnuje ani jednej chwili, bo wie jak ważna jest ciężka praca. Razem z wieloosobowym zespołem walczą o to, aby tegoroczny występ został zapamiętany na lata!

Spis treści

  1. Luna - występ na Eurowizji 2024
  2. Luna - koncerty przed Eurowizją

Fani odliczają dni do Eurowizji, śledząc przygotowania polskiej artystki. Luna nie ustaje w działaniach, co możemy zaobserwować w jej mediach społecznościowych. Na opublikowanych nagraniach zdradza m.in. skład eurowizyjnego dream teamu, któremu przewodzi wielokrotnie nagradzany na całym świecie, reżyser Jerry Reeve. Na swoim koncie ma współprace z tak topowymi artystami jak Taylor Swift, Justin Timberlake, Black Eyed Peas, One Direction, czy Jonas Brother. To właśnie dzięki tym ostatnim otrzymał nominację MTV Video Music Award 2023.

Tak mieszka i żyje Luna! Ogromna przestrzeń i jasność pomogą w przygotowaniach do Eurowizji!

Eurowizja 2024. Tak kiedyś wyglądała Luna! Odkopaliśmy stare zdjęcia Aleksandry Wielgomas. Można się zdziwić!

Luna - występ na Eurowizji 2024

Za choreografię odpowiedzialny jest znany ze swojej pracy przy brytyjskich i amerykańskich produkcjach, (np. The X Factor, The Voice, Netflix Dance Monsters), Lukas McFarlane. W jego CV widnieją tak znamienite nazwiska jak m.in. Taylor Swift, Celine Dion, Pink, Rita Ora.

Pracuję z całą masą wspaniałych ludzi! Cieszę się, że do projektu zgodziła się przystąpić m.in. mega utalentowana Kamila Zalewska, która tańczyła z samą Kylie Minogue i Robbiem Williamsem! Zaskakujące wizualizacje oraz przepiękne kostiumy powstają z rąk polskich twórców… gryzę się w język, żeby nie zdradzić wszystkiego. Tak bardzo nie mogę doczekać się efektu finalnego naszej wielomiesięcznej, tytanicznej pracy! Dlaczego doba ma tylko 24 godziny?

- opowiada podekscytowana artystka. Lunie zależało na utrzymaniu spójności z klipem „The Tower”. Pojawią się więc te same motywy kolorystyczne oraz symboliczna gra w szachy.

- Od razu dodam, że specjaliści od szachów pokazali mi błąd, który zrobiliśmy w klipie, szanuję! Już się nie powtórzy. 

- dodaje z uśmiechem reprezentantka Polski. Na kilka tygodni przed Konkursem Piosenki Eurowizji Artystka zdecydowała się wypuścić akustyczną wersję „The Tower”, prezentując swoje możliwości wokalne. Zobaczcie nastrojowy teledysk, który towarzyszy premierze:

Luna - koncerty przed Eurowizją

30 kwietnia Luna wystąpi w Madrycie podczas eurowizyjnego pre-party. Tegorocznej edycji konkursu towarzyszy 7 takich imprez. Na każdej z nich występuje kilku do kilkunastu reprezentantów. Organizatorzy dostrzegli eurowizyjny potencjał Luny i zaprosili ją na każde z zaplanowanych wydarzeń (2x Sztokholm, Madryt, Barcelona, Londyn, Amsterdam, Oslo).

Luna - jak się naprawdę nazywa? Imię i nazwisko reprezentantki Polski na Eurowizji

Luna ma na swoim koncie debiutancki album zatytułowany „Nocne zmory”, której poprzedniczką była anglojęzyczną EP Caught un the Night”. Dzięki niej Luna została dostrzeżona przez serwis Spotify, stając się pierwszą polską ambasadorką pro-kobieciej kampanii Spotify Equal oraz została nominowana do nagrody Odkrycie Roku Bestsellerów Empiku.

Nasza reprezentantka wystąpi jako 6-ta podczas pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 w Malmö w Szwecji, który odbędzie się 7 maja!

(materiał prasowy: Telewizja Polska)