ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Tak mieszka i żyje Luna! Ogromna przestrzeń i jasność pomogą w przygotowaniach do Eurowizji!

2024-02-23 13:22

Przejmujące, urzekające, ale również inspirujące - takie są utwory, za które odpowiada Luna. Artystka w ostatnim czasie rozbiła bank wygrywając preselekcje i zgarniając bilet na Eurowizję. Być może część tekstów utworów, w tym tego eurowizyjnego, powstało w domowym zaciszu! A warunki do tworzenia ma doskonałe, o czym możecie przekonać się oglądając zdjęcia w naszej galerii.

Luna jedzie na Eurowizję 2024 - taka wiadomość ucieszyła wszystkich jej fanów 19 lutego. To efekt ostatecznej decyzji komisji konkursowej, która obradowała i dyskutowała, w tym temacie, w siedzibie Telewizji Polskiej. Zdolna artystka wygrała między innymi z Marcinem Maciejczakiem, Justyną Steczkowską, czy Nataszą Urbańską i to ona zaśpiewa w Szwecji specjalnie skomponowany utwór pt. The Tower. Od czasu wygrania preselekcji do występu w półfinale 68. Konkursu Piosenki Eurowizji zostało kilka tygodni. Zadba z pewnością o dobre przygotowanie, ale również o zapanowanie nad spokojem. Wyciszenie na pewno znajdzie w swoim mieszkaniu, które jest przestronne, jasne i bardzo eleganckie!

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

LUNA o Eurowizji

Luna - kim jest?

Luna ma 24 lata i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Śpiewa, gra na skrzypcach i fortepianie, jest instruktorem jogi. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia, moda i astrologia to jej największe pasje. Kocha książki, Nicka Cava i Bjork. Jej przyjaciele i współpracownicy mówią, że emanuje światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem, trochę jakby nie z tego świata. Ze sceną związana jest od dziecka. Śpiewała i tańczyła na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”. Charakter i estetyka tego utworu nakreśliły wyraźny kierunek, w jakim zaczęła świadomie podążać.

Luna - jak się naprawdę nazywa? Imię i nazwisko reprezentantki Polski na Eurowizji

W listopadzie 2021 roku ukazało się anglojęzyczna EP Luny pt. Caught in the night, a jej wizerunek za sprawą akcji Spotify Equal trafił na bilboard przy nowojorskim Times Square. Kilka miesięcy później Luna została nominowana w kategorii Odkrycie roku, w plebiscycie Bestsellery Empiku 2021.

Mieszkanie Luny - zdjęcia z wnętrza