Łukasz Zagrobelny - żona, wzrost, wiek, piosenki, utwory, koncerty. Instagram

2022-08-16 14:05
Łukasz Zagrobelny
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Łukasz Zagrobelny to jeden z popularniejszych polskich wokalistów. Artysta podbił listy przebojów swoim debiutanckim singlem Nieprawda w 2007 roku i od tamtej pory wydał sporo radiowych hitów. Co musicie o nim wiedzieć? Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o Łukaszu Zagrobelnym.

Łukasz Zagrobelny - wiek, żona, Facebook, koncerty: oto frazy, których najczęściej poszukujecie w kontekście popularnego muzyka. Choć dziś wokalista nie pojawia się w mediach tak często jak kiedyś, wciąż sporo koncertuje i zajmuje się nagrywaniem muzyki. Niedawno mogliśmy oglądać go podczas 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a teraz będzie można podziwiać jego metamorfozy w polsatowskim show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.05.2021

Łukasz Zagrobelny - wiek, wzrost

Łukasz Zagrobelny urodził się 1 lipca 1975 roku we Wrocławiu. To właśnie tam ukończył szkołę muzyczną pierwszego i drugiego stopnia w klasie akordeonu oraz studia na Wydziale Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego. Nie ma informacji na temat jego wzrostu.

Łukasz Zagrobelny - żona

44-letni wokalista jest jedną z tych osób publicznych, które pilnują swojej prywatności. Wobec tego, w sieci ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat tego, czy Łukasz Zagrobelny ma partnerkę.

Łukasz Zagrobelny - Facebook, Instagram

Jak niemalże każdy popularny artysta, również Łukasz Zagrobelny posiada profile w popularnych serwisach społecznościowych. Wokalista jest jednak dużo bardziej aktywny na swoim Instagramie, aniżeli na Facebooku. Często publikuje tam zdjęcia z życia prywatnego, z koncertów i z innymi gwiazdami muzyki.

Łukasz Zagrobelny - koncerty

Łukasz Zagrobelny jest wciąż aktywny zawodowo. Wykonawca przeboju Życie na czekanie ma napięty grafik koncertowy. Często gra koncerty plenerowe, jak również jest częścią wielkich wydarzeń muzycznych. O każdym z zaplanowanych występów informuje na swoim Facebooku w zakładce Wydarzenia.

Łukasz Zagrobelny - piosenki

Najpopularniejsze piosenki Łukasza Zagrobelnego:

  • Życie na czekanie
  • Tylko z Tobą Chcę Być Sobą
  • Mówisz I Masz
  • Nieprawda II
  • Nie kłam, że kochasz mnie
  • U mnie maj
  • Jeszcze o nas
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze