Łukasz Zagrobelny - Tylko Z Tobą Chcę Być: piosenka do Wkręceni 2. Będzie hit? [AUDIO]

2014-12-31 13:38
Łukasz Zagrobelny
Autor: fot. WBF Łukasz Zagrobelny

Piosenkę do Wkręceni 2 nagrał m.in. Łukasz Zagrobelny. Jego Tylko Z Tobą Chcę Być mamy dla Was w wersji audio do posłuchania na ESKA.pl. Zobaczcie, co wiemy do tej pory o piosenkach z filmu Wkręceni 2 i kiedy premiera komedii w polskich kinach - informacje czekają na ESKA.pl!

Nowa piosenka Łukasza Zagrobelnego Tylko Z Tobą Chcę Być to nie tylko kolejny singiel wokalisty, ale i piosenka z Wkręceni 2. To już kolejna z piosenek z filmu Wkręceni 2, którą poznaliśmy przed premierą komedii. Wcześniej swój utwór promujący kinową produkcję zaprezentował zespół Feel - mowa o kawałku zatytułowanym Lepiej Być Podobnym Do Nikogo. Mam nadzieję, ze ten utwór przyniesie mi tyle samo szczęścia, co Nie kłam, że kochasz mnie - powiedział o swoim utworze Łukasz Zagrobelny.

Nie kłam, że kochasz mnie to z kolei piosenka Łukasza w duecie z Eweliną Flintą do komedii Nie kłam, kochanie z 2008 roku.

Wkręceni 2 jest drugą częścią przebojowej komedii Piotra Wereśniaka. Film, w którym zobaczymy Pawła Domagałę w towarzystwie m.in. Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej oraz Anny Muchy, trafi na ekrany kin 16 stycznia 2015 roku.

Najbardziej wyczekiwane koncerty 2015 - 15 artystów, którzy zagrają w Polsce w 2015 roku

> posłuchaj Tylko z Tobą Chcę Być Sobą - Łukasz Zagrobelny

JB

Najnowsze