Lukas Meijer - Instagram, wiek, Gromee, zespół, piosenki, wokalista. Kim jest?

2018-09-08 22:09
Lukas Meijer - wiek, Gromee, zespół, piosenki, wokalista. Kim jest?
Autor: fot. materiał prasowy Sony Music Polska Lukas Meijer - wiek, Gromee, zespół, piosenki, wokalista. Kim jest?

Lukas Meijer, czyli wokalista Gromeego na Eurowizji 2018! Karierę młodego muzyka przybliżamy na ESKA.pl

Lukas Meijer - wiek, Gromee, zespół, piosenki to informacje, które mogą was zainteresować! Sprawdzamy, kim jest Lukas Meijer, czyli wokalista Gromeego na Eurowizji 2018! Artyści stworzyli wspólny hit Light Me Up, z którym wezmą udział w drugim półfinale legendarnego konkursu piosenki. Wesoły i radosny singiel zbiera głównie pozytywne opinie, a oprócz tego coraz lepiej radzi sobie w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA.

Lukas Meijer - wiek

Ile lat ma Lukas Meijer? Współautor hitu Without You oraz eurowizyjnego Light Me Up, urodził się 21 sierpnia 1988 roku w Sztokholmie. W 2018 roku będzie obchodzić 30-urodziny!

Lukas Meijer - Gromee

Gromee zaprzyjaźnił się z Lukasem Meijerem i zaproponował mu nagranie wspólnego utworu. Efektem ich współpracy był hitowy singiel Without You, który znacie z anteny Radia ESKA. Artyści czuli, że ich praca będzie doceniona, dlatego połączyli siły po raz drugi. Razem zdecydowali, że Light Me Up będzie piosenką na polskie preselekcje do Eurowizji. Ostatecznie wygrali bilet do Lizbony i powalczą o historyczne zwycięstwo dla Polski już w pierwszej połowie maja 2018!

GROMEE - kim jest? Żona, wiek, koncerty, biografia, płyta, piosenki, ciekawostki

Autor: brak danych

  Gromee - kim jest Andrzej Gromala? Żona, wiek, koncerty, biografia, płyta, piosenki, ciekawostki i dużo więcej informacji o reprezentancie Polski na Eurowizji 2018 znajdziecie w tym miejscu! Producent z Krakowa to nie tylko hit Light Me Up, z którym pojedzie do Li

Lukas Meijer - zespół

Lukas Meijer znany jest głównie w rodzinnej Szwecji jako wokalista i autor muzyki oraz tekstów rockowego zespołu No Sleep For Lucy. 

Lukas Meijer - piosenki

Lukas Meijer oprócz hitów Without You i Light Me Up, ma na koncie również inne utwory. Wspólnie z zespołem No Sleep For Lucy nagrał kawałek pt. Feel Alive, Going Down oraz Don't Let Down. Wiosną 2018 roku grupa planuje wydać debiutancki album.

Lukas Meijer - kim jest?

Do tej pory miał zaszczyt współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi z branży muzycznej, m.in.: Steviem Aiello (30 Seconds To Mars), Tommym Henriksenem (Alice Cooper, Hollywood Vampires), czy nominowanym do Grammy Markiem Holmanem (Daughtry, Three Days Grace). Lukas zawsze szuka nowych miejsc do odkrycia na swoim muzycznym radarze. Pisanie z Gromeem było dla niego nowym doświadczeniem. Połączenie jego rockowych korzeni z klubowymi produkcjami Gromee’go okazało się sukcesem. Ich poprzedni wspólny singiel Without You osiągnął już ponad 8 mln wyświetleń.

GROMEE i Lukas Meijer na Eurowizji 2018! TYM występem wygrali krajowe eliminacje!

Autor: brak danych

  Gromee i Lukas Meijer z mega energetycznym hitem Light Me Up wystąpią na Eurowizji 2018! Producent otrzymał bilet do Lizbony zdobywając 8 punktów od jury oraz 12 punktów od telewidzów i tym samym wygrał m.in. z Moniką Urlik, Saszan, Martą Gałusze

Lukas Meijer - Instagram

Zdjęcia z Instagrama Lukasa znajdziecie poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze