Luis Fonsi - nowa piosenka hitem jak Despacito?

2017-08-01 16:45
Luis Fonsi - nowa piosenka hitem jak Despacito?
Autor: fot. mat. prasowe Universal Music Polska Luis Fonsi - nowa piosenka hitem jak Despacito?

Luis Fonsi przeżywa najlepsze momenty w swojej karierze. Z hitem Despacito bije wszystkie rekordy, ale latynoski wokalista nie zwalnia tempa! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Nowe piosenki w wakacje 2017 zalewają rynek muzyczny. W każdym tygodniu pojawiają się gorące premiery od największych gwiazd. I tak też jest w przypadku utworu, w którym usłyszycie Luisa Fonsi. Artysta pojawił się gościnnie w remiksie wakacyjnego kawałka Kissing Strangers zespołu DNCE. Jak bardzo zmieniła się oryginalna wersja utworu amerykańskiego zespołu? O tym przekonamy się w piątek, 5 sierpnia 2017.

Luis Fonsi w Polsce - Despacito na żywo. Kiedy i gdzie?

Autor: brak danych

Luis Fonsi rozpoczął swoją karierę w 1998 roku. Wtedy wydał pierwszą płytę mając nadzieję, że osiągnie z nią światowy sukces. Krążek popularny był tylko w Stanach Zjednoczonych.

Luis Fonsi nowa piosenka 2017 - Kissing Strangers

Despacito to największy hit wakacji 2017 oraz jeden z najpopularniejszych utworów w tym roku. W przypadku singla pt. Kissing Strangers, grupa Joe Jonasa, znaczącego sukcesu. Można się zastanawiać, czy wydanie remiksu z Luisem Fonsim wpłynie na popularność dzieła DNCE.

DNCE feat. Nicki Minaj & Luis Fonsi - Kissing Strangers (Remix) w dniu premiery posłuchacie na ESKA.pl!

 Pamiętajcie, że najnowsze hity usłyszycie w każdy piątek w ramach New Music Friday w RADIU ESKA. 

Najnowsze