Ludwiczek z Top Top News: Fame MMA, wiek, wzrost, dziewczyna, imię i nazwisko, walka

2021-10-04 13:02
Ludwiczek z Top Top News: Fame MMA, wiek, wzrost, dziewczyna, imię i nazwisko, walka
Autor: screen z filmu na YouTube: BOXDEL - Zrobili mu louda więc proponuje mi walkę / YouTube.com/ Ludwiczek - Top Top News Ludwiczek z Top Top News: Fame MMA, wiek, wzrost, dziewczyna, imię i nazwisko, walka

Ludwiczek, czyli dziennikarz, który zasłynął z przeprowadzania wywiadów z gwiazdami Fame MMA. Momentalnie pokochali go internauci, a jego kanał w serwisie YouTube zyskał na popularności. Kim jest Ludwiczek? Poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Ludwiczek: Fame MMA
  2. Ludwiczek: wiek
  3. Ludwiczek: wzrost
  4. Ludwiczek: dziewczyna
  5. Ludwiczek: imię i nazwisko
  6. Ludwiczek: walka

Ludwiczek z Top Top News: Fame MMA, wiek, wzrost, dziewczyna, imię i nazwisko, walka, to wszystko interesuje internautów, którzy są zaintrygowani tą osobą i są zauroczeni nowym contentem w internecie. Kim jest Ludwiczek? Kto to jest? Postać młodego, szanowanego dziennikarza sprawia, że momentalnie na twarzy pojawia się uśmiech. Ludwiczek, jak na siebie mówi, zaczynał od zera, a w siedem dni zgromadził blisko 50 tysięcy subskrypcji w serwisie YouTube. Co jest przyczyną tak dużego sukcesu? Dystans do siebie i zupełnie nowa forma przeprowadzania rozmów z popularnymi osobami. Ludwiczek otwarcie mówi, że wyglądem przypomina znanego z animacji Ludwiczka Andersona.

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Ludwiczek: Fame MMA

Ludwiczek zasłynął z przeprowadzania wywiadów z bohaterami gal Fame MMA. Pierwszy raz, w tym celu, pojawił się na drugiej konferencji przed Fame MMA 11. Jego pierwszym wywiadem wrzuconym na kanał Top Top News jest rozmowa z Alanem Kwiecińskim. 

Ludwiczek: wiek

Ile lat ma Ludwiczek? Wiek gwiazdy sieci nie jest tajemnicą. Sam zdradził, że ma 21 lat.

Ludwiczek: wzrost

Ile wzrostu ma Ludwiczek? Dziennikarz, który szybko zyskał ulubienie wśród internautów ma ok. 163 centymetry wzrostu. 

Ludwiczek: dziewczyna

Ludwiczek w rozmowie z Wojtkiem Golą zdradził, że nie ma dziewczyny. Jeden z organizatorów gale Fame MMA szybko postanowił pomóc swojemu młodszemu koledze, zapraszając go na after party. Nie widomo jednak, czy udało się znaleźć drugą połówkę dla Ludwiczka.

Ludwiczek: imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Ludwiczek? Zdradził on, że naprawdę nazywa się Kacper, choć biorąc pod uwagę poczucie humoru tego dziennikarza mógł być to żart. W rozmowie z Sylwestrem Wardęgą powiedział, że pseudonim Ludwiczek wziął się z podobieństwa do postaci z popularnej animacji Świat według Ludwiczka. 

Ludwiczek: walka

Walka Ludwiczka na Fame MMA coraz bliżej? Niecodziennie współorganizatorzy gali proponują publicznie walkę nowym zawodnikom. Wojtek Gola zapytał wprost Ludwiczka, czy ten chce zawalczyć na gali. Ten odparł, że bardzo chętnie. Natomiast Boxdel obiecał, że wkrótce się odezwie, w sprawie zorganizowania pojedynku: - Jeżeli znajdziecie przeciwnika i będziecie mnie chcieli, to jestem otwarty na propozycję - powiedział Ludwiczek. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze