LP na Life Festival Oświęcim 2017: bilety, data, miejsce

2017-02-27 13:18
LP na Life Festival Oświęcim 2017: bilety, data, miejsce
Autor: fot. youtube.com / MagicRecordsPoland LP na Life Festival Oświęcim 2017: bilety, data, miejsce

LP zasila line-up Life Festival Oświęcim 2017! Kiedy dokładnie wystąpi autorka hitu Lost On You? Gdzie i za ile można kupić bilety? Szczegóły już teraz - na ESKA.pl.

LP wystąpi na Life Festival Oświęcim 2017! Amerykańska wokalistka wraca do Polski, tym razem z występem na jednym z popularnych letnich festiwali. Kolejna wizyta LP w naszym kraju nie powinna nikogo dziwić. Piosenkarka jest bowiem aktualnie jedną z najpopularniejszych zagranicznych artystek w Polsce. Jej najnowszy album znajduje się obecnie w top 10 najlepiej sprzedających się płyt, a pochodzące z niego single podbijają listy przebojów. Występ LP w Oświęcimiu będzie niezwykłą okazją, aby usłyszeć na żywo takie hity, jak Lost On You, Other People i Tightrope.

>> Co LP myśli o ludziach, którzy nie wiedzą jakiej jest płci? Wywiad VIDEO

LP w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

LP będzie gwiazdą trzeciego dnia Life Festival Oświęcim 2017. Artystka wystąpi w sobotę, 24 czerwca na stadionie MOSiR. Po niej na scenę wejdzie headliner, zespół Scorpions. Bilety i karnety na Life Festival Oświęcim 2017 dostępne są już w sprzedaży m.in. na oficjalnej stronie imprezy oraz na Eventim.pl. Ceny wejściówek wahają się od od 119 zł do 783 zł.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze