Łowcy Gwiazd na Mundial 2018 - stadionowy hit czy kit?

2018-06-18 12:31
Łowcy Gwiazd na Mundial 2018 - stadionowy hit czy kit?
Autor: fot./screen/youtube.com/CleoVEVO Łowcy Gwiazd na Mundial 2018

Cleo przygotowała specjalną mundialową wersję swojego przeboju Łowcy Gwiazd. Na ESKA.pl posłuchacie piosenki i ocenicie, czy stanie się stadionowym hitem czy... kitem.

Łowcy Gwiazd na Mundial 2018 - stadionowy hit czy kit? To pytanie, które pojawia się tuż po wysłuchaniu najnowszej piosenki Cleo. Gwiazda przygotowała bowiem piłkarską wersję piosenki Łowcy Gwiazd. Oryginał utworu szybko stał się wielkim przebojem, który często pojawiał się na antenach rozgłośni radiowych, a na YouTube zebrał do tej pory ponad 40,5 mln. wyświetleń. Czy jednak futbolowa odsłona piosenki zdobędzie taką samą popularność?

Cleo: 5 najgorętszych scen z teledysku EVA! [VIDEO]

Autor: brak danych

Nowy teledysk Cleo już jest! Artystka pokazała się w nim nago! Co jeszcze zobaczymy w klipie do piosenki EVA? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Łowcy Gwiazd na Mundial 2018 - hit czy kit? Głosowanie

Czy Łowcy Gwiazd na Mundial 2018 okażą się hitem? Trzeba przyznać, że piłkarska wersja piosenki ma stadionowy potencjał. Refren, w którym słyszymy słowa - Mundial będzie nasz! Teraz Polska gol! - jest wręcz stworzony do tego, by skandować go na trybunach. Z drugiej strony, niektórzy mogliby powiedzieć, że Cleo nie miała pomysłu na nową piosenkę, a futbolowi Łowcy Gwiazd nikogo nie zachwycą. A co wy myślicie na ten temat? Posłuchajcie piosenki i oceńcie ją w naszej sondzie.

Cleo zgasiła hejterów. W kilku zdaniach wyjaśniła wszystkie symbole w teledysku

Autor: brak danych

Cleo powróciła z nowym teledyskiem. Nie wszyscy jednak zrozumieli ukryte w nim symbole. Artystka dosadnie odpowiedziała hejterom!

 

Najnowsze