Love Island.Wyspa Miłości - piosenka. Kto śpiewa i jaki jest jej tytuł?

2019-10-08 17:07 MK
Love Island - nowy program w Polsacie. O co chodzi i kiedy premiera?
Autor: materiały prasowe Polsat Love Island - nowy program w Polsacie. O co chodzi i kiedy premiera?

Love Island. Wyspa Miłości to jeden z największych hitów aktualnej ramówki telewizji POLSAT. Telewidzowie z wypiekami na twarzy śledzą losy bohaterów zamkniętych na jednej wyspie. Wielu z nich zastanawia się, jaki tytuł nosi piosenka, którą można usłyszeć w programie. Równie istotną kwestią jest, kto ją śpiewa. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Sprawdźcie koniecznie!

Love Island - piosenka użyta w programie wpadła w ucho oglądającym ten telewizyjny program. Show Love Island. Wyspa miłości zadebiutowało na antenie telewizji Polsat we wrześniu 2019 roku i cieszy się sporą popularnością. Jedną z najbardziej znanych fanek formatu jest Doda, która za pośrednictwem funkcji Instagram stories zdradziła, że uwielbia podglądać życie bohaterów, którzy żyją ze sobą w willi na terenie wyspy bez dostępu do telefonów i internetu. Już niebawem, bo 13 października dowiemy się, kto zwycięży. 

Love Island - piosenka

Widzowie programu telewizyjnego poszukują w sieci odpowiedzi na pytania - kto śpiewa utwór użyty w produkcji oraz jaki jest jej tytuł? W komentarzach pod spotem z wykorzystanym kawałkiem można przeczytać same pozytywne komentarze odnośnie jego brzmienia. Otóż, piosenka jest zatytułowana po prostu Love Island, a jej wykonawczynią jest wokalistka Mila. Co ciekawe, za tekst odpowiada doskonale znana wszystkim Cleo.

Mila tak naprawdę nazywa się Michalina Drozdowska i jest mieszkanką Białegostoku. Artystka ukoczyła Szkołę Estradową im. Anny German, a także występowała w wielu musicalach. Poza śpiewem, Mila pasjonuje się również tańcem. Ukończyła nawet kurs w Egurrola Dance Studio ze specjalizacją hip-hop. Od pewnego czasu, głównym zajęciem Michaliny Drozdowskiej jest jednak muzyka. Dziewczyna nagrała kilka utworów, dzięki którym została zauważona przez producentów Love Island i zaproszona do nagrania utworu przewodniego hitowego programu. Wykonawczynię kawałka znajdziecie na instagramie @mila_music_official oraz na Facebooku.

Najnowsze