Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - jak brzmi hit Don’t Call Me Angel BEZ MUZYKI?! To was zaskoczy!

2019-10-08 16:10 A.D.
Don't Call Me Angel
Autor: Youtube/ Ariana Grande

Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey wspólnie promują piosenką nowy film Aniołki Charliego. Utwór Don’t Call Me Angel szybko zyskał popularność jeszcze przed premiera zapowiadanej produkcji. Jak brzmiałby, jednak gdyby dziewczyny wykonały go... A cappella? Posłuchajcie piosenki bez muzyki na ESKA.pl!

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey, to trio, które we wspólnej piosence prawdziwie daje czadu. Każda z nich jest inna, tworzy inną muzykę i dociera do innej publiczności. Ich wspólny hit Don’t Call Me Angel połączył jednak fanów. Teraz piosenka może wam spodobać się jeszcze bardziej! To nie żart! 4 października ukazała się jej wersja pozbawiona muzyki. Dzięki temu dużo lepiej słyszymy głosy dziewczyn i odkrywamy coś jeszcze!

Zobacz też: Kobiety spod tych znaków zodiaku najszybciej znajdują przyjaciół! Czy też to potrafisz?

Don’t Call Me Angel - bez muzyki. To odkrycie was zaskoczy! 

Obejrzenie klipu pozbawionego muzyki z pewnością będzie dla was niezwykłym przeżyciem! Powód? Wygląda on zupełnie jak film! Wszystko za sprawa efektów dźwiękowych, które pozostały i oczywiście sposobie śpiewania łączonego z melorecytacją. Klip wydaje się również jeszcze gorętszy, bo skupić możemy się na bohaterkach i ich słowach. Jesteście ciekawi? Znajdziecie go poniżej razem z oryginałem dla porównania!

Najnowsze