Louis Tomlinson z One Direction zapomniał słów piosenki na Take Me Home Tour! Zobacz wpadkę gwiazdy 1D [VIDEO]

2013-03-07 19:33

Louis Tomlinson z One Direction zaliczył wpadkę na jednym z koncertów w ramach Take Me Home Tour podczas wykonu piosenki Teenage Dirtbag. Gwiazda 1D w pewnym momencie zapomniała słów kawałka i musiała improwizować. Jak Lou wybrnął z całej sytuacji? Zobacz nagranie z show w Cardiff już teraz na Eska.pl!

Louis Tomlinson z One Direction na koncercie w Cardiff w ramach Take Me Home Tour zaliczył małą wpadkę. Wokalista brytyjsko-irlandzkiego bosybandu śpiewając kawałek Teenage Dirtbag zapomniał słów piosenki. Gwiazda 1D z rozbrajającą szczerością wyznała, że będzie teraz udawać, że zna tekst utworu. Fani zareagowali śmiechem i sytuacja się rozluźniła.

Jest OK stary. Przekręciłem tekst tej piosenki więcej razy niż ty, o wiele więcej - napisał do Lou autor Teenage Dirtbag, wspierając młodego piosenkarza, podczas gdy wszystkie portale rozpisują się o jego wpadce.

Take Me Home Tour to światowa trasa koncertowa One Direction, która promuje ich drugi studyjny album. Występy chłopaków z 1D z dnia na dzień zaskakują Directionersów. Do tej pory byli oni świadkami gimnastycznych popisów Louisa czy też ataku na krocze Harry'ego Stylesa.

>>> Louis Tomlinson z One Direction robi gwiazdę na Take Me Home Tour! Jak poradził sobie z zadaniem od fanów? [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl zapominalskiego Louisa Tomlinsona w Teenage Dirtbag na TMH Tour!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze