Louis Tomlinson z One Direction robi gwiazdę na Take Me Home Tour! Jak poradził sobie z zadaniem od fanów? [VIDEO]

2013-02-28 12:42

Louis Tomlinson z One Direction na jednym z koncertów na Take Me Home Tour zmierzył się z zadaniem od fanów z Twittera. Directionersi zapytali, czy któryś z członków 1D potrafi zrobić gwiazdę. Jak Lou poradził sobie z gimnastyką artystyczną? Zobacz nagranie już teraz na Eska.pl!

Louis Tomlinson z One Direction na prośbę fanów zrobił gwiazdę na scenie podczas jednego z koncertów w ramach Take Me Home Tour. To zadanie, które Directionersi wyznaczyli chłopakom na Twitterze. Za swój gimnastyczny popis Lou zebrał burzę oklasków.

Brytyjsko-irlandzki boysband na każdym show z trasy promującej ich drugi album odpowiada na pytania swoich wielbicieli zadane tweetami. W ten sposób członkowie 1D nie tylko mogą złapać oddech pomiędzy wykonami swoich hitów, ale także utrzymać bliski kontakt z publicznością.

Take Me Home Tour od One Direction to prawdziwie szalone show. Członkowie zespołu w trakcie śpiewania robią sobie żarty, a krzyczący z podekscytowania tłum także potrafi zaskoczyć swoich idoli ... szczególnie Harry'ego Stylesa. Nie wiesz o co chodzi? Kliknij w link z newsem poniżej i dowiedz się więcej!

>>> Harry Styles z One Direction dostał butem w czułe miejsce! Zobacz, jak fani 1D szaleją na Take Me Home Tour [VIDEO]Zobacz na Eska.pl gwiazdę Louisa Tomlinsona na Take Me Home Tour!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze