Logan Paul: wynik walki, waga, wiek, wzrost, YouTube. Kim jest amerykański Youtuber?

2021-06-07 13:56
Logan Paul: wynik walki, waga, wiek, wzrost, YouTube. Kim jest Amerykański Youtuber?
Autor: Kadr z filmu A Love Story. z kanału Logan Paul Logan Paul: wynik walki, waga, wiek, wzrost, YouTube. Kim jest Amerykański Youtuber?

Logan Paul to amerykański youtuber, bokser i aktor. Swoją popularność zyskał dzięki filmom, które udostępniał na platformie Vine. Jego bratem jest Jake Paul. Brał udział również w produkcjach filmowych i serialowych. Ostatnio głośno się o nim zrobiło, przez walkę z Floydem Mayweather Jr.

Spis treści

  1. Logan Paul: wynik walki
  2. Logan Paul: waga
  3. Logan Paul: wiek
  4. Logan Paul: wzrost
  5. Logan Paul: YouTube

Logan Paul: wynik walki, waga, wiek, wzrost, YouTube. Logan Paul zyskał swoją sławę w internecie dzięki temu, że udostępniał produkcje wideo w serwisie Vine. W 2014 roku miał ponad 3,1 milionów obserwujących na różnych platformach społecznościowych. Na YouTube kompilacja filmów z Vine zdobyła ponad cztery miliony odsłon po pierwszym tygodniu od opublikowania. Został również wyróżniony jako dziesiąta najbardziej wpływowa postać w Vine za sześciosekundowe filmy. Do października 2015 jego filmy na Facebooku miały 300 milionów odsłon. Paul prowadził również codziennego vloga na YouTube, gdzie pokazywał wyzwania. Brał udział również w wielu kampaniach reklamowych.

Kim jest Friz? Najbogatszy polski youtuber ma miliony fanów

PRZEPIS NA LODY EKIPY WERSJA FIT | ESKA XD - Fit vlog #22

Logan Paul: wynik walki

Logan Paul i Floyd Mayweather Jr to była walka, która zaskoczyła wszystkich. To drugi taki pojedynek w karierze Youtubera. Pierwszy stoczył w 2019 roku i przegrał z innym influencerem Olajide KSI Olatunji. Walka nie była punktowana. Zwycięzcę mógł wyłonić tylko nokaut. Wynik Logan Paul vs Floyd Mayweather JR to remis.

Logan Paul: waga

Logan Paul waży 86 kilogramów.

Logan Paul: wiek

Amerykański influencer urodził się w Westlake w stanie Ohio w USA 1 kwietnia 1995 roku. To oznacza, że w 2021 roku obchodził 26 urodziny.

Logan Paul: wzrost

Logan Paul ma 188 centymetrów wzrostu. 

Logan Paul: YouTube

Logan Paul w serwisie YouTube ma ponad 23 miliony subskrypcji. Na swoim kanale publikuje filmy z różnych wyzwań, a także z życia codziennego.

Najnowsze