Lody Ekipy XL - gdzie kupić? Od kiedy w Lidlu i Biedronce?

2021-04-28 11:40
EKIPA Friza zaskakuje utworem z Qrym! Zaebyście podbije YouTube?
Autor: Kadr z filmu EKIPA - ZAEBYŚCIE (feat.Qry) z kanału EKIPA

Lody Ekipy stały się prawdziwym hitem. Polacy chcą je zdobyć za wszelką cenę i w sklepach brakuje już produktów. Z powodu ogromnego zainteresowania postanowiono wydać nową edycję - Lody Ekipy XL. Kiedy będą dostępne w sklepach? Czy będzie można kupić je w Biedronce i Lidlu? Odpowiadamy na te pytania.

Lody Ekipy to obiekt pożądania wielu Polaków. Grupa popularnych influencerów nawiązała współpracę z firmą Koral i wspólnie wypuścili linię lodów. Popularność YouTuberów sprawiła, że produkt stał się ogromnym hitem sprzedażowym. W wielu sklepach można zobaczyć, że lodów brakuje. Niektórzy zauważają także wysokię cenę za jedną sztukę, co ma wynikać właśnie z dużego zainteresowania. Wszystko to sprawiło, że Ekipa Friza i Koral postanowili wypuścić nową, powiększoną wersję przekąsek. Lody Ekipy XL mają 65 ml. Dla porównania podstawowa wersja ma 50 ml. Dostępne są dwa smaki - truskawkowy i bananowy. W obu przypadkach sorbet polany jest sosem z gumy balonowej z pękającym cukrem. Kiedy będzie można je kupić? Jaka będzie ich cena? Czy będą dostępne w największych supermarketach?

Friz kiedyś i dziś

Lody Ekipy XL - kiedy, Lidl, Biedronka, cena

Lody Ekipy XL można już znaleźć w sklepach! Dostępne są od ostatniego tygodnia kwietnia 2021. Kupić je można w Biedronce, Lidlu i Żabce. Niewykluczone, że z czasem lody trafią także do innych miejsc. Jak podaje Koral, sugerowana cena Lodów Ekipy XL to 2,80 zł za sztukę. Wersja ma kosztować 2,00 zł. Firma zaznacza jednak, że ostateczna scena nie jest od nich zależna.

Sonda
Jadłeś/aś już lody Ekipy?

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. 3KIPA to ich najpopularniejsza piosenka. Wcześniej nagrali już między innymi utwór Przejmujemy Jutuby we współpracy z WIP BROS. Niedawno wypuścili utwór ZAEBYŚCIE.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze