Lody Ekipy: cena i smaki. Gdzie kupić i ile kosztują lody Friza?

Walka o lody ekipy Friza! Nagranie ukazuje szaleństwo do jakiego dochodzi na ich punkcie
Autor: screen z filmu na YouTube: INFLUENCERZY BEZ CENZURY (FILM DOKUMENTALNY) Walka o lody ekipy Friza! Nagranie ukazuje szaleństwo do jakiego dochodzi na ich punkcie

Lody Ekipy to gorący towar, który znika z zamrażarek w błyskawicznym tempie. Gdzie kupić lody Friza? Ile kosztują i w jakich są smakach? Poznajcie garść szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. Lody Ekipa - smaki
  2. Lody Ekipa - cena: ile kosztują?
  3. Lody Ekipa - gdzie kupić?

Lody Ekipy: cena i smaki. Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile kosztują lody Friza? Podpowiadamy w tym miejscu. Lody Ekipa szybko stały się hitem tegorocznego sezonu. Nowa linia produktów Koral powstała przy współpracy z popularnymi w Polsce youtuberami, Frizem i jego Ekipą. Co ciekawe, już samo kolorowe opakowanie lodów wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów. O słynnych, szczególnie wśród młodzieży, sorbetach obecnie mówią wszyscy.

Friz kiedyś i dziś

Lody Ekipa - smaki

Jakie są smaki lodów Ekipy? Sorbety w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającymi dodatkami to obecnie jeden z największych hitów! Dostępne są w dwóch smakach - cytrynowym oraz truskawkowym.

Lody Ekipa - cena: ile kosztują?

Ile kosztują lody Ekipa? Cena nie jest jeszcze znana, ale można się spodziewać, że cena będzie wahać się między 1,50 zł a 1,99 zł. 

Lody Ekipa - gdzie kupić?

Lodomaniacy, a w szczególności fani Ekipy Friza, będą zachwyceni. Już 26 kwietnia, popularne lody Ekipa marki Koral trafią do oferty sklepów Lidl. Nowa oferta pojawi się już od poniedziałku, 26 kwietnia i będzie dostępna do środy, 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci. 

Najnowsze