Liza Misnikova z The Voice Kids - nowa piosenka niebawem? Tworzy dla niej producent Roxie!

2020-02-24 18:32 MK
Liza Misnikova
Autor: YouTube / Junior Eurovision Song Contest

Mloda wokalistka, którą znamy z Eurowizji Junior 2019 i trzeciej edycji The Voice Kids nie zwalnia tempa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Liza Misnikova wyznała, że nagrywa swój nowy numer we współpracy z twórcą największych hitów Roksany Węgiel. Czy uda jej się osiągnąć równie wielki sukces? Dowiedz się szczegółów już teraz na ESKA.pl.

Liza Misnikova - nowa piosenka 13-latki okaże się hitem? Uczestniczka trzeciej edycji The Voice Kids, która pożegnała się z programem na etapie Sing-Offów doskonale wie już, że muzyka to coś, w czym chce się realizować. Po zaprezentowaniu przez piosenkarkę singla Pepelny na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, komentujący show Artur Orzech zdradził, że polscy widzowie będą mogli śledzić jej losy w hitowym programie muzycznym.

Pochodząca z Białorusi Liza zachwyciła trenerów swoim wykonaniem wielkiego hitu z repertuaru Ariany Grande, a jako swoich trenerów wybrała Tomsona i Barona. Mimo tego, że sam Dawid Kwiatkowski przyznał, iż nastolatka jest urodzoną gwiazdą, panowie z Afromental podjęli decyzję o zaproszenie do finału trzech innych uczestników. Liza nie potraktowała jednak odpadnięcia z show jako porażki, a wręcz doskonale korzysta z zebranego w nim doświadczenia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, młoda artystka zdradziła, że pracuje nad kolejnymi piosenkami z producentem Roksany Węgiel - Juliuszem Kamilem!

Liza Misnikova - nowe piosenki

Juliusz Kamil to kompozytor, którego widzowie mogą kojarzyć z programu The Voice Kids. Mężczyzna odpowiada za takie hity Roksany Węgiel, jak Żyj czy zwycięski utwór eurowizyjny - Anyone I Want To Be. Teraz zdecydował się na połączenie sił z Lizą Misnikovą. Co wyjdzie z tego połączenia? Dowiemy się już niebawem! Czujemy jednak, że będzie to prawdziwy hit.

Najnowsze