Little Mix wracają z mocnym uderzeniem! Płyta Confetti z radiowymi hitami?

2020-09-23 13:41 Rafał Wróblewski
Little Mix wracają z mocnym uderzeniem! Płyta Confetti z radiowymi hitami?
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Little Mix wracają z mocnym uderzeniem! Płyta Confetti z radiowymi hitami?

Confetti - to tytuł nowego albumu Little Mix! Co wiadomo o szóstym wydawnictwie girlsbandu? Przekonajcie się sprawdzając garść informacji na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne jesień 2020: Światowej sławy gwiazdy popu, Little Mix ogłaszają nowy album! Ich szósta płyta Confetti ukaże się już 6 listopada i dostępna jest w przedsprzedaży! Promują ją single Holiday oraz Break Up Song. Jednocześnie Little Mix ogłosiły trasę po Wielkiej Brytanii i Irlandii w 2021 roku. Fani, którzy zamówią album Confetti, mają możliwość wcześniejszego zakupu biletów na koncerty. Sprzedaż rozpoczyna się 25 września, a przedsprzedaż 23 września.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Little Mix podjęły współpracę z Black Minds Matter UK - organizacją, która zajmuje się wsparciem mentalnym dla młodych czarnoskórych - oraz z Nordoff Robbins Music Therapy, która za pomocą muzyki starają się wzbogacić życie ludzi dotkniętych chorobami i niepełnosprawnościami. 1 funt z każdego biletu zostanie przekazany na te dwie fundacje.

Album Confetti zapowiada singiel Holiday, którego teledysk podrzucamy poniżej:

Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock oraz Jade Thirlwall osiągnęły status najpopularniejszej kobiecej grupy na świecie. Sprzedały ponad 50 milionów albumów w wielu krajach, posiadają 17 milionów słuchaczy na Spotify, na platformie YouTube zgromadziły ponad 3 miliardy wyświetleń oraz łącznie 12 miliardów odtworzeń na całym świecie.

W 2019 roku Little Mix po raz drugi wygrały Brit Award, tym razem za teledysk do Woman Like Me w kategorii Best British Video. Zdobyły również Global Award w kategoriach Best Group oraz Best Song, niedługo po otrzymaniu nagrody na czwartej edycji EMA Award.

Najnowsze