Kygo poprawia humor i zachęca do tańca! Megahit Hot Stuff dostał nowe życie

2020-09-22 14:23 Rafał Wróblewski
Kygo poprawia humor i zachęca do tańca! Megahit Hot Stuff dostał nowe życie
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Kygo poprawia humor i zachęca do tańca! Megahit Hot Stuff dostał nowe życie

Klasyk Donny Summer w nowej wersji Kygo! Norweski producent w swoim rodzinnym Bergen stworzył nową odsłonę megahitu Hot Stuff, który w latach 80. i latach 90. wybrzmiewał na wszystkich imprezach. Jak brzmi nowa wersja tego hitu? Przekonajcie się słuchając jej na ESKA.pl.

Nowa wersja Hot Stuff 2020 porywa do tańca! Kygo, czyli jeden z najpopularniejszych producentów na świecie, po oficjalnym remiksie hitu What's Love Got to Do with It, wziął na swój warsztat utwór z 1979 roku. Oryginalny singiel z albumu „Bad Girls” wyprodukował Pete Bellotte oraz Giorgio Moroder. Magazyn Rolling Stone umieścił go na liście 500 Najlepszych Utworów Wszech Czasów! Do remiksu Kygo pojawił się również wyprodukowany przez Lighthouse Films teledysk, którego reżyserią zajął się Bo Webb. Można w nim zobaczyć takie gwiazdy jak: Chase Stokes oraz Madelyn Cline, znane z serialu Netflix, Outer Banks.

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hot Stuff 2020 - nowa wersja

Donna Summer to jedna z moich ulubionych artystek wszech czasów. Jej brzmienie i wokal są nie do zastąpienia. Jestem zaszczycony, że mogłem współpracować z taką ikoną podczas tworzenia remiksu Hot Stuff. To jedna z tych piosenek, które potrafią w mgnieniu oka poprawić mi nastrój i mam nadzieję, że nowa aranżacja spełni taką samą rolę dla moich słuchaczy - mówi Kygo.

Dla Kygo było to lato pełne wrażeń. W maju artysta wypuścił swój trzeci album Golden Hour, na którym znalazły się takie single jak: Lose Somebody, w którym gościnnie wziął udział zespół OneRepublic, jak również utwór Higher Love z Whitney Houston, który zgromadził ponad 650 milionów odtworzeń oraz wyświetleń i znalazł się na liście Top 40 radio. 22 lipca Kygo wystąpi wraz z OneRepublic podczas The Tonight Show with Jimmy Fallon telewizji NBC.

Kygo - kim jest, piosenki, płyty, kariera

Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazdą światowego formatu. Ten norweski producent o imieniu Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie. Higher Love ma już ponad 650 milionów odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku i znalazło się na liście radio Top 40. Jest to cover klasyka Steve'a Windwooda z 1986 roku. W piosence z Whitney Houston Kygo użył archiwalnego nagrania z japońskiej wersji I’m Your Baby Tonight z 1990 roku. W momencie usłyszenia tego kawałka Kygo czym prędzej udał się do studio, żeby użyć sampla. Higher Love zostało napisane przez Steve’a Windwooda i Willa Jenningsa, a produkcją zajęli się  Kygo oraz Narada Michael Walden.

Kygo zdołał zgromadzić 15 miliardów odtworzeń i wyświetleń razem, w tym 3,3 miliardy z samej platformy YouTube. Pojawił się jako Breakout Artist of 2015 na Spotify z piosenkami Firestone [feat Conrad Sewell] oraz Stole the Show [feat. Parson James], które zyskały złote lub platynowe certyfikaty w 16 krajach. W tym roku Kygo wypuścił swój trzeci studyjny album Golden Hour.

Najnowsze