Little Mix jak BLACKPINK! Artystki zapowiadają nowy singiel. Kiedy go usłyszmy?

2020-10-08 16:37
Little Mix
Autor: Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Little Mix wracają z mocnym uderzeniem! Płyta Confetti z radiowymi hitami?

Little Mix jak BLACKPINK! Artystki nie zwalniają tempa i właśnie są w trakcie przygotowań do premiery swojego najnowszego kawałka. Kiedy usłyszymy najnowszą piosenkę w wykonaniu Little Mix Not A Pop Song? Premiera singla lada moment! Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Little Mix to brytyjski girlsband, który został założony w 2011 roku. W skład zespołu wchodzą cztery utalentowane artystki, które stale narzucają sobie duże tempo pracy i chcą być na szycie, jeśli chodzi o muzyczną karierę! Wokalistki co chwilę zaskakuję fanów nowościami i z każdym dniem cieszą się coraz większą popularnością w branży muzycznej. Czy Little Mix chcą dorównać BLACKPINK? Te dwa popularne girlsbandy z pewnością ze sobą konkurują i choć o BLACKPINK w ostatnim czasie jest naprawdę głośno, wokalistki Little Mix nie śpią! Brytyjski girlsband właśnie zapowiedział za pośrednictwem mediów społecznościowych datę premiery najnowszego singla, który nosi tytuł Not A Pop Song. Kiedy zatem pojawi się muzyczna nowość od Little Mix? Okazuje się, że premiera najnowszej piosenki zbliża się wielkimi krokami i już lada moment każdy fan zespołu wzbogaci swoją playlistę o kolejną piosenkę! Dokładną datę premiery najnowszego utworu od Little Mix znajdziecie poniżej!

Sonda
Jesteś fanem Little Mix?

Little Mix - kiedy nowa piosenka?

Little Mix właśnie zapowiedziały swój najnowszy singiel! Piosenka Not A Pop Song zostanie wydana już w najbliższy piątek, 9 października 2020 roku! Utwór ten to kolejny singiel zwiastujący ich najnowszy album Confetti, który swoją premierę ma zaplanowaną na 6 listopada bieżącego roku.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze