Ridsa w teledysku do C'est La Die

i

Autor: fot. YouTube/ridsaofficiel Lista Przebojów 2015: Gorąca 20 Premiera: Ridsa - La C'est Die

Lista Przebojów 2015: Gorąca 20 Premiera: Ridsa - La C'est Die

2015-12-09 16:20

Ridsa - La C'est Die, to premiera do listy przebojów Radia ESKA, którą usłyszycie na antenie w zimną środę, 9 grudnia. Czy francuski raper i piosenkarz rozgrzeje Was do czerwoności na tyle, że będziecie na niego głosować? Najpopularniejsze hity w Polsce i nowa piosenka w propozycjach do usłyszenia zawsze w Gorącej 20 Eski od godziny 18:00! Teledysk do La C'est Die dostępny już teraz - na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA, to lista przebojów, która układana jest dzięki Waszym głosom! W tym tygodniu Wasze wsparcie na hity w G20 nagradzamy płytami Maroon 5 - Singles. Codziennie w propozycjach do Gorącej 20 Eski słyszymy nowe nagranie. 9 grudnia 2015 roku po godzinie 18:00, premierowo w propozycjach pojawi się Ridsa - C'est La Die. Teledysk do tego nagrania ma ponad 13 milionów odsłon w serwisie YouTube. Czy chwytliwy refren sprawi, że C'est La Die, dołączy do grona najpopularniejszych kawałków w Polsce? Odpowiedź, pozostawiamy Wam!

Kim jest Ridsa?

Ridsa, to 25-letni raper, piosenkarz i tekściarz z Francji, który swoją karierę na rynku muzycznym rozpoczął w 2010 roku. Dopisujemy go do listy wokalistów, którzy rozpoczynali swoją działalność w serwisie YouTube. 11 grudnia 2015 roku ukaże się album, pod którym podpisuje się Ridsa. Trzecia studyjna płyta rapera nosi tytuł "Tranquilla" i znajdziemy kawałek "C'est La Die", czyli dzisiejszą premierę w Gorącej 20 Radia ESKA!

Justin Bieber w Krakowie 2016: BILETY i cena. Gdzie i kiedy można kupić bilety na koncert Biebera?

C'est La Die - premiera w G20

Historia pokazuje, że francuskojęzyczne dość często zostają w wielkimi hitami. W liście przebojów Eski pojawiały się już takie kawałki jak: Kenza Farah - "Crack Music" Maitre Gims - "Bella", Jain - "Come", Kendji Girac - "Andalouse", "Derniere Danse" Indili, czy "C'est La Die" od Ridsa dołączy do tego zaszczytnego grona? Jeśli podoba Wam się ten utwór i chcielibyście słuchać go częściej, nie zapomnijcie na niego zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze głosy nagradzamy w tym tygodniu płytami Singles - Maroon 5.

Ridsa - C'est La Die, po raz pierwszy w Gorącej 20 Radia ESKA, pojawi się 9 grudnia 2015 roku po godzinie 18:00.

RW