Lil Masti - piosenka Girls Gang hitem? Mamy 4 mocne dowody!

2020-02-20 14:38
Lil Masti - piosenka Girls Gang hitem? Mamy 4 mocne dowody!
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS Lil Masti - piosenka Girls Gang hitem? Mamy 4 mocne dowody!

Od kilku dni Lil Masti razem ze swoimi fanami odliczała do premiery swojej najnowszej piosenki Girls Gang, która ostatecznie pojawiła się w sieci 20 lutego! Specjalnie dla Was znaleźliśmy 4 dowody na podstawie najnowszego teledysku, które pokazują, że piosenka może stać się hitem. Sprawdź je już teraz na ESKA.pl

Lil Masti przez jakiś czas podsycała na Instagramie ciekawość swoich fanów, co do szczegółów jej najnowszej piosenki. Następnie, gdy pochwaliła się już tytułem klipu zaczęła wspólne odliczanie do premiery Girls Gang poprzez Instastory. Nowa piosenka według niej ma być hymnem silnych kobiet.

"Dziewczyny łączmy nasze siły! Yaaas queen! Każda z nas jest królową! Nigdy nie zadzieraj z silnymi kobietami. Nigdy nie zadzieraj z Lil Masti ani z Girls gangiem. Zawsze wygrywamy!"

Lil Masti - premiera klipu Girls Gang: 4 dowody, że będzie to hit

Co dzieje się w najnowszym teledysku do kolejnej piosenki Lil Masti? Ciekawych momentów jest naprawdę sporo, jednak specjalnie dla Was wybraliśmy na ich podstawie 4 dowody, które pokazują czarno na białym, że Girls Gang może stać się hitem!

  1. W najnowszym klipie Lil Masti widzimy przede wszystkim płeć żeńską. Teledysk jest przez to kobiecy ale pokazuje pazura i siłę niezależnych kobiet, które potrafią same o siebie zadbać. Niebezpieczne i samodzielne dziewczyny z gangu ubrane są w kominiarki i wachlują się grubymi banknotami. Oglądając taki teledysk każda kobieta może poczuć się silniejsza!
  2. Już po pierwszym odsłuchaniu najnowszego klipu Girls Gang wpada ona w ucho i sprawia, że chce się tańczyć w jego rytmie.
  3. Najnowsza piosenka Lil Masti wykonana jest w języku polskim. Dodatkowo, ciekawe są momenty, w których padają wyrażenia w języku angielskim, co może dawać jej lekki prestiż. Lil Masti śpiewa: "self made women, self made gang, self made future, self made świat".
  4. Każdy już wie, że Lil Masti lubi podsycać ogień i trzymać w zaciekawieniu swoich fanów. Na samym końcu najnowszy teledysk podkręca ciekawość jeszcze bardziej, ponieważ jej twórcy umieszczają napis "TO BE CONTINUDED..."
Stefan Żeromski - Przedwiośnie - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /e/
Najnowsze