Light Me Up najbardziej niedocenioną piosenką Eurowizji 2018! Gromee z ważną nagrodą

2018-05-22 12:12
Eurowizja 2018: Light Me Up z nagrodą dla najlepszej niedocenionej piosenki!
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER Gromee

Eurowizja 2018: Light Me Up otrzymało nagrodę dla najlepszej niedocenionej piosenki na tegorocznym konkursie! Gromee naprawdę ma się z czego cieszyć!

Eurowizja 2018: Light Me Up z nagrodą dla najlepszej niedocenionej piosenki! Okazuje się, że nie tylko fani z Polski są zdania, że niskie notowania Gromee'ego i Lukasa Meijera w tegorocznym konkursie nie były sprawiedliwe. Polska propozycja została uhonorowana nagrodą Kate Ryan wyróżniającą utwory, które zajęły zaskakująco niskie pozycje na Eurowizji mimo dobrego przyjęcia przez publiczność. Mamy jednak duże powody do świętowania!

Eurowizja 2018: Gromee otrzymał nagrodę Kate Ryan

Tegoroczny konkurs był dla polskich widzów dużym zaskoczeniem. Specjaliści co prawda nie dawali Light Me Up zbyt dużych szans na zwycięstwo, ale wszyscy fani Gromee'ego byli pewni, że awans do finału mamy w kieszeni. 10 maja, podczas drugiego półfinału, niestety byliśmy świadkami przykrej niespodzianki - Polsce nie udało się przejść do finałowej rozgrywki Eurowizji. Co ciekawe, ta eurowizyjna porażka nie przełożyła się w żaden sposób na to, jak Light Me Up odbierane jest przez fanów w całej Europie. Utwór bije rekordy popularności na listach przebojów serwisu Spotify i jest świetnie przyjmowany w wielu krajach.

Gromee po Eurowizji 2018 osiągnął wielki sukces!

Autor: brak danych

  Gromee udowodnił, że brak spektakularnego sukcesu na Eurowizji, nie przekłada się w żaden sposób na to, jak naprawdę fani odbierają jego muzykę. Okazuje się, że Light Me Up, z którym reprezentował nasz kraj na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie, podbija te

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla Gromeego. Producent został uhonorowany nagrodą Kate Ryan, która wyróżnia najbardziej niedocenione eurowizyjne piosenki - czyli takie, które nie przypadły do gustu jury, a zdaniem fanów konkursu powinny otrzymać wysokie noty na Eurowizji. Widać, że fani Gromeego nie są odosobnieni w decyzji, że Light Me Up zasłużyło sobie na znaczne większe uznanie!

Eurowizja 2018 - WYNIKI 10.05. Które miejsce zajęła Polska? Ile punktów zdobył GROMEE?

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 to niezwykle emocjonujące, muzyczne wydarzenie. W 2018 roku nasz kraj podczas konkursu reprezentowali Gromee i Lukas Meijer. Ich piosenka Light Me Up szturmem zdobyła polskie listy przebojów i zapewniła panom wyjazd do Lizbony na 63. Konkurs Piosenki Eurowizji

Nagroda Kate Ryan nazwana jest tak od nazwiska wokalistki, która podzieliła podobny los co Gromee i Lukas Meijer podczas Eurowizji. Kate reprezentowała Belgię w 2006 roku i była przez wszystkich typowana na zwyciężczynię konkursu. Jej utwór Je t'adore był światowym hitem, a sama wokalistka osiągnęła ogromną popularność. Mimo tego Kate odpadła w półfinale i nie miała nawet szansy walczyć o zwycięstwo. Odtąd nagrodę jej imienia przyznaje irlandzki portal ESCIreland.

Warto też wiedzieć, że Gromee nie jest pierwszym polskim laureatem nagrody Kate Ryan. Pierwszy raz udało się ją zdobyć Magdalenie Tul, która reprezentowała Polskę w 2011 roku z utworem Jestem.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze