Life Festival Oświęcim 2016: Fani Queen zaręczyli się na scenie!

2016-06-20 14:05
Oświadczyny na scenie Life Festiwal Oświęcim 2016
Autor: fot. Facebook/Life Festival Oświęcim Oświadczyny na scenie Life Festiwal Oświęcim 2016

Fani Queen zaręczyli się na scenie Life Festival Oświęcim. Zaskakujące oświadczyny wydarzyły się na oczach kilkunastu tysięcy widzów! Jak do tego doszło?

Oświadczyny fanów Queen na Life Festival Oświęcim 2016 to wydarzenie, które z pewnością przejdzie do historii imprezy. Zbyszek z Londynu postanowił wykorzystać koncert swojego ulubionego zespołu, by oświadczyć się swojej dziewczynie, również wielkiej fance Queen. Jak udało mu się zrobić taką niespodziankę na oczach kilkunastu tysięcy widzów? To wszystko za sprawą jego determinacji. Mężczyzna przez długi czas starał się namówić organizatorów festiwalu, aby pozwolili mu wejść na scenę, by mógł coś ogłosić. Po długich prośbach Zbyszek otrzymał w końcu zielone światło na zrealizowanie swojego planu, który trzymał w tajemnicy przed wszystkimi, a zwłaszcza przed swoją przyszłą narzeczoną.

Life Festival Oświęcim 2016 - zaręczyny na scenie

Wyraźnie przejęty całą sytuację Zbyszek, cały się trzęsąc wkroczył na scenę, gdzie poprosił o rękę swojej dziewczyny, która stała w pierwszym rzędzie przy barierkach. Po chwili padło TAK, a zakochani stali już na scenie razem, przytulając się, całując i odśpiewując razem z publicznością piękny utwór Queen o miłości pt. Love Of My Life. Widownia zaserwował świeżo upieczonym narzeczonym jeszcze na koniec chóralne Sto lat. Teraz pozostaje jedynie nam czekać na wesele, na którym z pewnością nie zabraknie muzyki zespołu Queen.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze