Lidia Popiel - kim jest, wiek, mąż, dzieci, kariera, Instagram

2021-04-22 13:35 Adam Bysiek
 Lidia Popiel - kim jest, wiek, mąż, dzieci, kariera, Instagram
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Lidia Popiel - kim jest, wiek, mąż, dzieci, kariera, Instagram

Lidia Popiel wzbudza emocje wśród polskich internautów. Kim jest polska modelka? Nadszedł czas na to, aby zapoznać Was z istotnymi informacjami, ale też najciekawszymi faktami z jej życia zawodowego i prywatnego.

Można powiedzieć, że Lidia Popiel jest jedną z najbardziej zapracowanych fotografek w naszym kraju. Cały czas jest o niej głośno i nie tylko za sprawą jej kariery zawodowej, ale też związku ze znanym i popularnym polskim aktorem.

Lidia Popiel - wiek, kim jest, kariera

Kim jest i w jakim jest wieku Lidia Popiel, jak wygląda jej kariera? Jeśli jesteście ciekawi to dobrze trafiliście, ponieważ znamy już odpowiedź na to pytanie. Kobieta urodziła się w Warszawie w 1959 roku i jak łatwo policzyć dziś ma 62 lata. Lidia Popiel swoja karierę rozpoczęła wykonując zawód modelki. Dokładnie w 1976 roku została dostrzeżona przez jednego z fotografów i natychmiast zaproszona na próbna sesje zdjęciową do Centrum Wzornictwa Przemysłowego. Tam tez wykonano jej kilka fotografii, a to poskutkowało tym, że nawiązała współpracę z domem mody Moda Polska.

Wystawa "1920. Malarstwo. Fotografia"

Pod koniec lat 70. ubiegłego wieku udało się jej nawet wyjechać na kontrakt do Paryża, co w tamtych czasach poczytywane było jako wielki sukces, gdzie pracowała do początku 1980 roku. Wtedy zrezygnowała z pracy modelki na poczet zaangażowania się w pełni w prace fotografki. jest aktywna zawodowo, a jej prace i zdjęcia możecie zobaczyć w wielu renomowanych czasopismach w Polsce i za granicą. W 2007 roku na wniosek prezydenta miasta Gdańska została uhonorowana tytułem Ambasadora Bursztynu 2008/2009,a z kolei w 2009 roku została umieszczona w 12. rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce

Lidia Popiel - mąż, dzieci

Kim jest mąż Lidii Popiel? Modelka jest po rozwodzie. Jej pierwszym mężem był słynny i ceniony polski maż Witold Popiel. Fotografka aktualnie tworzy zgrana parę i związek z innym mężczyzną. To znany i lubiany polski aktor - Bogusław Linda. Para wspólnie wychowuje córkę Aleksandrę, która przyszła na świat w 1992 roku.

Oczywiście jak na prawdziwą fotografkę przystało, ta tez prowadzi swoje kanały w mediach społecznościowych. Podpowiadamy gdzie możecie obejrzeć zdjęcia wykonane przez żonę Bogusława Lindy.

Lidia popiel - Instagram

Lidia Popiel jest aktywna w aplikacji Instagram. To w tym miejscu udało się jej zgromadzić prawie 6, 7 tysiąca fanów obserwujących jej konto. Na znacznej większości fotografii możecie zobaczyć kulisy z życia zawodowego kobiety, ale też nie brakuje tu zdjęć z ukochanym.

Najnowsze