Lexy Chaplin ubliżyła koledze z branży. Z ust padło ostre wyzwisko

i

Autor: High League

Lexy Chaplin ubliżyła koledze z branży. Z ust padło ostre wyzwisko

2023-01-26 10:33

Lexy Chaplin oznajmiła swoim obserwatorom, że według niej na pierwszej randce powinien płacić mężczyzna. Nie spodobało się to innym influencerom, którzy postanowili wyrazić swoje zdanie na ten temat. Jeden z nich nagrał nawet film odnoszący się do sytuacji. Byłą członkinię Teamu X chyba trochę poniosło, bo rzuciła w jego stronę naprawdę ostre wyzwisko!

Lexy Chaplin nie należała do grona kontrowersyjnych youtuberów. Zwykle nie wdawała się w konflikty i raczej nie wypowiadała na tematy tabu. Gdy postanowiła zrobić to po raz pierwszy, dosyć mocno jej się oberwało. Nie tylko od obserwatorów, ale również innych influencerów. Zarzucali jej konkretną odklejkę! Pośród nich znalazł się tworzący kontent commentary Zebo. Nagrał film o tym, co napisała. Pani Chaplin ewidentnie nie była zadowolona z takiego obrotu zdarzeń, postanowiła usprawiedliwić swoją wcześniejszą wypowiedź. Nie zatrzymała się jednak na tym. W swojej wypowiedzi ubliżyła koledze po fachu. Rzuciła w jego stronę wulgarne wyzwisko!

Lexy Chaplin TYMI słowami przesadziła? Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Lexy Chaplin wyzywa Zebo

Zebo nie spodobały się słowa Lexy Chaplin. Uważał je za niedorzeczne, w końcu żyjemy w XXI wieku. Nagrał więc film na ten temat, w którym jawnie skrytykował jej zachowanie. Dodatkowo zarzucił jej skopiowanie amerykańskiego kontentu oraz branie przykładu z Fagaty. Podsumował ją mówiąc "Z kim się zadajesz, takim się stajesz". Dziewczyna postanowiła bronić swojego zdania, przy tym wszystkim mocno cisnąć po youtuberze. Wyzwisko, które rzuciła w jego stronę zdecydowanie można nazwać przesadzonym.

Friz bezczelnie OSZUKANY przez swojego widza! Karol Wiśniewski mógł zgłosić to policji!

Jeśli chodzi o odcinek pewnego youtubera, to nie, nie oglądałam go. Nie chce mi się go oglądać, więc nie wiem, czy odniosłam się do wszystkich jego zarzutów, ale chciałam Wam wytłumaczyć w skrócie, o co mi chodziło i to, że ja dalej przy tym stoję. Ja zostałam tak wychowana i mam prawo tak  myśleć. Chill, ja pierniczę. Zebo, Ty jesteś taką... Nie wiem, jak to powiedzieć, żeby za mocno nie powiedzieć. Content wh**e, że Ty wszystko co tylko można wyciągniesz, żeby z tego coś było - powiedziała Lexy Chaplin swojej widowni za pomocą instastory.

Lexy kłóci się z youtuberem

Choć Lexy Chaplin odpowiedziała Zebo mocnym wyzwiskiem, ten, jak dotąd, nie odniósł się do jej wulgarnych słów. Z pewnością w przyszłości można się tego spodziewać, w końcu jego kontent to poniekąd dramy, a na ten moment sam jest uczestnikiem takowej. Wygląda na to, że sytuacja pomiędzy nimi może być mocno napięta. Wcześniej mężczyzna raczej wypowiadał się dobrze na temat influencerki, teraz jednak ostro skrytykował jej zachowanie. Czy rozwój sytuacji przyniesie pierwszą, dużą dramę internetową 2023 roku?

Sonda
Uważasz, że Lexy miała rację?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE