Lexy Chaplin TYMI słowami przesadziła? Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

i

Autor: Screen z YT: co myślę o natsu/Lexy Chaplin

Lexy Chaplin TYMI słowami przesadziła? Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

2023-01-25 10:39

Lexy Chaplin znana jest ze swojej otwartości i szczerości względem widzów. Tym razem postanowiła wypowiedzieć się na dość kontrowersyjny temat. Jej opinia zdecydowanie nie spodobała się internautom. W dramę włączyli się inni influencerzy. Twitter nie był dla niej łaskawym miejscem, nie zostawiono na niej suchej nitki!

Lexy Chaplin uwielbiana jest za jej ewidentną bezpośredniość. Zwykle wypowiada się ona na dość błahe tematy, które nie wzbudzają większych emocji. Cóż, tym razem poleciała z czymś bardziej kontrowersyjnym. Choć wiadomo, że opinie są różne, w pewnym sensie można stwierdzić, że jej słowa są krzywdzące dla kobiet. Dziewczyna w jasny i wyraźny sposób wyraziła opinię o tym, co myśli o płaceniu rachunków na pół na pierwszych randkach. To, co powiedziała, nie tylko nie spodobało się internautom, ale również influencerom. Nie zostawili na niej suchej nitki, twierdząc, że jest to niedorzeczne - szczególnie ze strony kogoś, kto ma takie zarobki.

Friz ma kłopoty przez uczestniczkę Twoje 5 Minut. TEGO kompletnie nie przewidział!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Lexy Chaplin - komentarze

Lexy Chaplin na swoje instastory wstawiła filmik, który nie spodobał się internautom. Choć dziewczyna po krótkim czasie postanowiła go usunąć, wiadomo jest, że z internetu nic nie znika. Fani zdążyli uwiecznić tę wpadkę. Ironicznie dała znać, co uważa o podziale płatności na pierwszych randkach. Influencerka powiedziała, że dziękuje wszystkim kobietom, które spotykają się facetami, dzielącymi rachunki na pół, bo dzięki nim inne nie muszą się z nimi spotykać.

Mam wiadomość do wszystkich dziewczyn, które spotykają się z typami, którzy dzielą rachunek na pół na pierwszej randce. Dziękuję Wam bardzo. Dziękuję, naprawdę. Dzięki Wam my nie musimy się z nimi spotykać.

Internet bezlitosny dla Lexy Chaplin

Lexy Chaplin oberwało się od środowiska internetowego. Społeczeństwo nie było dla niej łaskawe. Trudno się dziwić, zaprezentowała tą wypowiedzią dosyć przestarzałe wartości, od których raczej się odchodzi. Nie było to jedynym, co oburzyło ludzi. Dodatkowo nie spodobało im się, że patrząc na jej zarobki, nie powinna mieć problemu z zapłaceniem za siebie. Do dyskusji włączyli się inni influencerzy.

Chcą równouprawnienia ale jak trzeba zapłacić za kebab u Turka to już nie chcą równouprawnienia. Kobiety zmienne są - podsumował Isamu.

chyba spotlight duży procent z gaży zabiera, skoro nawet jej nie stać żeby za siebie zapłacić ??? - dodał Gimper.

prosze whatever_lexy o wytlumaczenie, wierze ze był jakis kontext do tego, bo takiej odklejki to dawno nie widziałem - napisał Zebo.

Sonda
Zgadzacie się z Lexy Chaplin?