Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zamyśliła się i nieświadomie coś odsłoniła!

i

Autor: SCREEN Z FILMU NA YOUTUBE: zrobiłam przypał w hotelu Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zamyśliła się i nieświadomie coś odsłoniła!

Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zatonęła w myślach i nieświadomie coś odsłoniła!

2023-09-07 8:36

Lexy Chaplin jest jedną z niewielu influecerek, która nie emanuje seksualnością w mediach społecznościowych. Nie wrzuca półnagich, odważnych zdjęć, by zebrać polubienia i przypodobać się fanom. Tym bardziej, że jej społeczność, to głównie osoby nieletnie i sama zainteresowana ma tego świadomość. Dlatego też, nikt nie może podejrzewać, że influencerka zrobiła TO specjalnie. Przez przypadek pokazała za dużo.

Lexy Chaplin pokazała za dużo, jednak postanowiła się z tego nie tłumaczyć. To jednak nie pierwszy raz, kiedy wokół tematu, że Lexy odsłoniła fragment ciała zrobiło się głośno. Ponad rok temu na Twitterze wrzało, gdy influencerce podczas rozmowy z fanami niespodziewanie uciekła pierś. Gwiazda początkowo tego nie zauważyła, wrzuciła filmik na Stories, ale później się zorientowała i wyśmiała całą sytuację. Teraz znów możemy mówić o przypadkowej wpadce, która po miesiącach zyskała na popularności. Jedna z topowych influencerek, którą oglądają głównie nastolatkowie, podczas wywiadu zamyśliła się i nieświadomie odsłoniła fragment seksownej bielizny. Internauci od jakiegoś czasu kopiują filmik i chcą, by stał się viralem. Jedna z kopii już tym viralem jest!

Wersow tymi słowami mocno zdziwiła znanego twórcę. Ten błyskawicznie zareagował!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Lexy Chaplin pokazała za dużo - wideo

Lexy Chaplin podczas wywiadu zastanawiając się, co odpowiedzieć dziennikarzowi, podniosła swoją bluzę. Uwagę fanów od razu zwróciła seksowna, czarna bielizna, którą zaczęła podciągać. Jeden z internautów postanowił wyciąć ten fragment i przybliżyć widok. Komentujący uważają, że influencerka doskonale wiedziała, co robi. Sugerują również, iż zrobiła to celowo, bo w porównaniu do jej koleżanek z branży, ona nie do końca może pozwolić sobie na wrzucanie seksownych zdjęć. Głównie przez widzów, którzy oglądają jej filmy. Najpopularniejsza kopia filmiku ma ponad 2,5 miliona wyświetleń.

Friz zawalczy w listopadzie na Fame MMA 20? Spotkał się z szefami federacji!

Sonda
Czy uważasz, że Lexy Chaplin specjalnie odsłoniła bieliznę?
Listen on Spreaker.