Lexy Chaplin ostro do Mai Staśko

i

Autor: Screen z YT: płakałam w szatni ale wygrałam/ Lexy Chaplin

Lexy Chaplin ostro do Mai Staśko! TE słowa rozwścieczyły aktywistkę

2023-01-31 14:23

W ostatnim czasie Lexy Chaplin wdała się w kilka konfliktów. Wygląda na to, że nie zamierza na tym poprzestać. Na ten moment prowadzi otwarty spór z aktywistką - Mają Staśko. Kobiety mają zupełnie różne poglądy, co okazało się zapalnikiem do nowej dramy. Sprawdziliśmy dla Was szczegóły tej publicznej kłótni!

Lexy Chaplin nigdy nie uchodziła za kontrowersyjną postać w świecie internetu. Teraz jednak kwestia ta wygląda nieco inaczej. W ostatnim czasie influencerka wdaje się w coraz więcej sporów. Osobą, z którą aktualnie wplątana jest w dramę jest polska aktywistka - Maja Staśko. Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny mają skrajnie różne poglądy. Ich niechęć do siebie wyszła na jaw przy okazji nadchodzącej gali High League, na której Chaplin zawalczy z przyjaciółką jej wcześniejszej rywalki. Nie spodobało się to Staśko, której zależało na tym, aby zawalczyć z byłą członkinią Teamu X. Szczegóły tego sporu znajdziecie pod wideo!

Lexy Chaplin ubliżyła koledze z branży. Z ust padło ostre wyzwisko

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Lexy Chaplin ostro o Mai Staśko

Lexy Chaplin wdała się w spór z Mają Staśko. Dziewczyny pokłóciły się o nadchodzącą walkę, podczas której Lexy zawalczy z Pauliną Hornik. Okazało się, że aktywistce zależało na tym, aby zmierzyć się z byłą członkinią Teamu X o pas. Ta jednak nie zgodziła się na to. Jak podała, rozważała taką opcję do grudnia, jednak zrezygnowała, gdyż uważa Maję za atencjuszkę, manipulatorkę i hipokrytkę. Trzeba przyznać, że są to naprawdę mocne słowa!

Lexy Chaplin TYMI słowami przesadziła? Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

Ja naprawdę brałam pod uwagę zawalczenie z nią. W grudniu moje zdanie na jej temat się zmieniło i stwierdziłam, że jednak nie chcę z nią zawalczyć. Uważam, że jesteś hipokrytką, manipulatorką i atencjuszką - powiedziała Chaplin do Mai Staśko.

Sonda
Lubisz Lexy Chaplin?

Maja Staśko wściekła na Lexy Chaplin

Maja Staśko nie jest zadowolona, że Chaplin nie chce dać jej walki. Dziewczyna oburzyła się i stwierdziła, że jest tak, gdyż Lexy nie odpowiada, że promuje środowisko LGBT. Uważa, że to jest powodem, a nie to, co oficjalnie powiedziała influencerka z Teamu X. Ta druga zaprzeczyła doniesieniom, twierdzi, że to nie ten argument stoi za jej decyzją.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE