Lexy Chaplin o życiu seksualnym Fagaty. Tak mocnego wyznania jeszcze nie było!

2022-08-04 16:31
Lexy Chaplin o życiu seksualnym Fagaty. Tak mocnego wyznania jeszcze nie było!
Autor: High League Lexy Chaplin o życiu seksualnym Fagaty. Tak mocnego wyznania jeszcze nie było!

Lexy Chaplin uwielbia zaskakiwać. Robiła to będąc w Team X, ale również robi to teraz. Gwiazda lubi opowiadać historie, zdradzać szczegóły i często nie gryzie się w język. Tym razem jednak bardzo zaskoczyła, podczas transmisji z Sylwestrem Wardęgą, opowiadając o życiu intymnym Fagaty! Jaką tajemnicę ujawniła influencerka?

Spis treści

  1. Lexy Chaplin o Fagacie - szczere wyznanie

Lexy Chaplin opowiedziała o życiu seksualnym Fagaty, czym zaskoczyła internautów. Nie od dziś wiadomo, że obie influencerki po tym, gdy zmierzyły się na High League bardzo się zakolegowały. Wspierają się, jeżdżą na wakacje i jak się okazuje mówią sobie tajemnice. Agata Fąk największego wsparcia potrzebowała po dramie, jaką miała w związku ze Stuartem Burtonem. Jej była przyjaciółka ujawniła nagrania, z których wynika, że Fagata miała wobec Stuu plan polegający na nawiązaniu bliższej znajomości, co skutkowałoby wzrostem jej popularności i zainteresowania internautów. Wiele osób do dziś czeka na wyjaśnienia lub przeprosiny Fagaty, a przy tym wszystkim nieelegancko jej dogryzając. Niektóre komentarze są zbyt mocne.

Lexy Chaplin - wiek, wzrost, pochodzenie, chłopak, rodzice, zarobki. Kim jest Lexy?

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Lexy Chaplin o Fagacie - szczere wyznanie

Lexy Chaplin nie ukrywa, że do dziś trzyma z Fagatą, ale kompletnie w tej sytuacji jej nie broni. Wyznała to podczas transmisji na żywo, którą wieczorem, 3 sierpnia 2022 prowadził Sylwester Wardęga. Pomimo dramy razem się wspierają, ale zapewne zaufanie ze strony Lexy nie już tak duże. Gwiazda internetu jednocześnie przyznała, iż ludzie przesadzają z obrażaniem Fąk. Skomentowała przy tym słowa Mandzia, który napisał, że zainteresowana, cytując łagodnie: jest zbiornikiem na męskie nasienie.

Uważam, że było to za grubo. Rozumiem przekaz, irytację, wkurzenie i nie bronię Fagaty. Trochę to było jednak za dużo. Tym bardziej, że Agata od roku chyba nie uprawia seksu z chłopakiem

- ujawniła Lexy Chaplin, co zaskoczyło internautów. Wideo poniżej mogą obejrzeć osoby powyżej 18. roku życia.

Friz śpiewa o Stegnie, ale też o zdradzie! Wiśniewski przeżył nieszczęśliwą miłość?!

Sonda
Natsu - Lexy na High League 4: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze