Lexy Chaplin NAPRAWDĘ chce to zrobić. Wprawiła wszystkich w osłupienie

i

Autor: screen z filmu na YouTube: szykujemy się na nasz pierwszy czerwony dywan / Lexy Chaplin

O CO CHODZI?

Lexy Chaplin NAPRAWDĘ chce to zrobić. Wprawiła wszystkich w osłupienie

2024-03-05 12:52

Lexy Chaplin śledzi konflikty pomiędzy innymi influencerami, często wyraża zdanie na jakiś temat i chętnie później proponuje swoim znajomym z branży intratne kontrakty za walki w oktagonie. Gwiazda wywołała właśnie spore, ale pozytywne emocje wśród internautów. Jej pomysł bardzo im się spodobał!

Spis treści

  1. Lexy Chaplin - plany na przyszłość

Lexy Chaplin odetchnęła z ulgą, gdy nic nie stanęło na drodze, by trzecia gala jej federacji odbyła się zgodnie z planem. Wcześniejsze dwie miały być zakłócane, przez co stream nie działał, a sfrustrowani internauci zgłaszali problemy domagając się zwrotu zapłaconych pieniędzy. Influencerka wspólnie ze swoimi wspólnikami ułożyła już zestawienia czwartej edycji i niewątpliwie tym najciekawszym jest starcie Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Karta walk Clout MMA 4 to także walka Daniela Omielańczuka z Kamilem Mindą, Dawida Załęckiego z Patrykiem Masiakiem, czy jej samej z Martą Linkiewicz. Sporo głosów pojawia się na temat przyszłości federacji, a konkretniej kolejnych walk. Lexy chciałaby, żeby elektryzujący pojedynek pań doszedł do skutku. Sama jednak wie, kto by go wygrał.

Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zatonęła w myślach i nieświadomie coś odsłoniła!

Lexy Chaplin - plany na przyszłość

W ostatnich tygodniach na sile nabrał konflikt pomiędzy Agatą Fąk a Oliwią Bartosiewicz. Fagata u Żurnalisty zaczepiła swoją koleżankę po fachu, a ta postanowiła jej się odgryźć po prostu ją obrażając. Później mieliśmy do czynienia ze zwykłymi przepychankami w internecie aż w końcu Oliwka Brazil postanowiła nagrać diss na "dziewczynę spod Konina".

Budda sprawił, że fanom opadła szczęka. Takiego widoku nikt się nie spodziewał!

Lexy Chaplin otwarcie wypowiedziała się w temacie ewentualnej walki tych pań w federacji. W rozmowie na kanale MMA-bądź na bieżąco powiedziała, iż trzeba by było przeprowadzić długie i poważne rozmowy na temat finansów. Właścicielka federacji uważa, że Fagata punktowałaby swoją przeciwniczkę, biegała dookoła niej, byłaby lepsza kondycyjnie. Uważa ostatecznie, że raperka od Smolastego się nie zgodzi, bo się przestraszy i ma za dużo do stracenia.

Oliwka ma sporo do stracenia. Ona jakby źle wypadła na konferencjach, to by utraciła ten raperski styl. A jeszcze jakby w oktagonie od niższej dziewczyny dostała, to już całkiem. Aczkolwiek fajnie by było. My wyciągniemy rękę i zobaczymy.

Lexy Chaplin na Konferncji Clout MMA 4