Budda

i

Autor: KinoŚwiat / materiał prasowy / film Dzieciak '98

ZDJĘCIA

Budda sprawił, że fanom opadła szczęka. Takiego widoku nikt się nie spodziewał!

2024-03-05 11:32

Budda chętnie pomaga ludziom, ale też śmiało inwestuje w swoje projekty. Jeden z nich był bardzo intratny, bo internauci jasno wskazują, że Youtuber zarobił na nim kilkanaście tysięcy milionów. Kamil Labudda od zawsze marzył, by mieć siedzibę rodem z amerykańskich produkcji. Właśnie spełnia swoje wielkie marzenie. Zobaczcie sami już teraz.

Spis treści

  1. Budda - budynek firmy

Budda uwielbia spełniać marzenia widzów, przypadkowo spotkanych na ulicy ludzi, czy chociażby swoich pracowników. Niedawno dawaliśmy wam znać, że Kamil Labudda wydał fortunę na prezent dla swojego montażysty, który w kulminacyjnym momencie spędzał po 17 godzin na montowaniu materiałów dla Youtubera. Zawsze dbał on o to, by były one publikowane o wyznaczonej godzinie. Teraz jednak postanowił spełnić swoje największe marzenie. Pokazał, jak wygląda wielki budynek, który bardzo zaczyna przypominać luksusową, prywatną rezydencję. Jednak nie będzie to prywatna posiadłość motoryzacyjnego twórcy internetowego, do której wstęp będą mieć jedynie najbliżsi. To nowa, imponująca siedziba jego firmy!

Dziewczyna Buddy to prawdziwa piękność! Kamil troskliwie mówi do niej "Grażynka"

Lexy Chaplin na Konferncji Clout MMA 4

Budda - budynek firmy

Budda od długiego czasu przewidywał swój sukces. Niebawem spodziewany jest kolejny, bo Labudda idzie na całość inwestując w kosmiczny pomysł. Wierzył, że dojdzie do wyznaczonego przez siebie celu i nie "utopi" zarobionych pieniędzy. Dlatego też znaczną część zarobionych pieniędzy postanowił zainwestować w siedzibę firmy. Zaczął od zera! Kupił działkę, na której stoi już ogromny budynek, do którego mogą wjeżdżać i wyjeżdżać samochody. 

Ile w minutę zarabia Budda? Wyliczona kwota zwali was z nóg!

Imponujących rozmiarów dom to jedno. Wrażenie robi też ogromna szyba z widokiem na las. Mierzy ona 7x3 m, waży 1600 kilogramów, a została ona wykonana na specjalne życzenie Buddy. W budynku będzie jednak znacznie więcej niestandardowych rozwiązań. Zobaczcie zdjęcia w galerii poniżej.