Lexy Chaplin - Maja Staśko

i

Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League 4: I KONFERENCJA / High League, High League

Lexy Chaplin - Maja Staśko 2022: walka w MMA się odbędzie? Znamy odpowiedź!

2022-09-20 14:19

Lexy Chaplin vs Maja Staśko - to walka, na którą czekać może wielu. Szczególnie po High League 4, na którym obydwie freak fighterki zaprezentowały się naprawdę znakomicie. Czy walka Lexy i Staśko jest możliwa? Lexy odniosła się do spekulacji i postanowiła powiedzieć, co o tym myśli.

Lexy Chaplin kontra Maja Staśko? Czy Lexy zawalczy ze Staśko? Freak fighterki mają na swoim koncie wygrane walki, które sprawiają, że coraz więcej osób zastanawia się nad ich wspólnym pojedynkiem w ringu. Podczas High League 4 Maja Staśko pokonała streamerkę Mrs. Honey w swojej debiutanckiej walce. W przypadku Lexy Chaplin, jedna z walk nie poszła po jej myśli, jednak influencerka szybko udowodniła wszystkim, że nie można jej bagatelizować. Lexy ma na swoim koncie aż dwa wygrane pojedynki, przez co stała się mistrzynią High League. Czy walka Maja Staśko vs Lexy Chaplin jest możliwa? Okazuje się, że wszystko jest prawdopodobne!

Maja Staśko - Ewa Mrs. Honey Wyszatycka 2022: WYNIK walki High League 4. Kto wygrał?

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Lexy Chaplin - Maja Staśko 2022: walka w MMA

Lexy Chaplin zabrała głos w sprawie swojej potencjalnej walki w MMA z Mają Staśko. Przyznała, że jeśli dostałaby propozycję stoczenia z aktywistką pojedynku, to by go nie odmówiła. Jednak influencerka obawia się tego, co działoby się przed samą walką. Mowa oczywiście o konferencji.

Czy z Mają chciałabym zawalczyć? Nie będę odmawiać raczej żadnej walki, ale nie chciałabym wchodzić z nią w dyskusję.

Maja Staśko i Lexy Chaplin, w swojej działalności, mają kompletnie inne grupy docelowe. Freak fighterki prezentują również odmienne światy. Mateusz Kaniowski postanowił dopytać Lexy o to, czy sama z siebie byłaby chętna i zdecydowana, by zmierzyć się z Mają.

Natsu - Lexy Chaplin 2022: WYNIK walki High League 4. Kto wygrał 17.09.2022?

Chętna? Nie. Tak, jak mówię - nie chciałoby mi się wchodzić w dyskusje na konferencjach. Ale no taką walkę, jaką mi dadzą, taką wezmę.