Natsu - Lexy Chaplin: WYNIK walki High League 4. Kto wygrał 17.09.2022?

i

Autor: High League Natsu - Lexy Chaplin: WYNIK walki High League 4. Kto wygrał 17.09.2022?

Natsu - Lexy Chaplin 2022: WYNIK walki High League 4. Kto wygrał 17.09.2022?

2022-09-17 23:17

Wynik walki Natsu - Lexy Chaplin 17.09.2022 ciekawi fanów tych gwiazdy świata internetu. Idolki nastolatek i gwiazdy social mediów do HIGH League dołączyły jako jedne z pierwszych. Wystąpiły w walce wieczoru pierwszej gali Malika Montany. Wtedy przez jednogłośną decyzję wygrała Natalia Natsu Karczmarczyk. Lexy Chaplin, pomimo rezultatu, udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce. Kto wygrał na High League 4?

Spis treści

  1. Natsu - Lexy Chaplin: WYNIK walki High League 4
  2. Lexy Chaplin - Natsu: walka High League 4

liNatsu - Lexy Chaplin: WYNIK walki High League 4. Kto wygrał 17.09.2022? Niewątpliwie wynik walki Natsu - Lexy Chaplin 17 września 2022 jest bardzo ważny dla losów tych zawodniczek w świecie freak-fightów. Pierwszy pojedynek wygrała Natalia Karczmarczyk. Wypunktowała w trzech rundach swoją rywalkę i pewnie sięgnęła po zwycięstwo. 

Natsu - Lexy Chaplin: WYNIK walki High League 4

Wynik walki Natsu - Lexy Chaplin 17 września 2022 pokaże, która zawodniczka jest lepsza. Przed walką szala przechylona była na stronę Natalii Karczmarczyk, która wygrała w pierwszym starciu z Lexy Chaplin. Wynik drugiej walki poznaliśmy na samym końcu gali, bo to ostatnie starcie na High League 4. Zwyciężczynią pojedynku jest Lexy Chaplin przez jednogłośną decyzję sędziów! Nowa mistrzyni kategorii muszej High League!

High League 4 LIVE - RELACJA ONLINE 17.09.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Lexy Chaplin - Natsu: walka High League 4

Runda 1: Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin

Walka wieczoru rozpoczęła się od presji ze strony Lexy Chaplin. Szła cały czas do przodu i od pierwszych sekund szukała drogi do twarzy swojej rywalki. Udało się celnie wycelować w 30 sekundzie. W 40 sekundzie Natsu natomiast próbowała przenieść starcie do parteru, ale wybroniła się Lexy. Półtorej minuty starcia i widać przewagę po stronie byłej dziewczyny Dubiela. 1. minutę przed końcem prawy cios Lexy i Karczmarczyk mocno go odczuła. 10 sekund przed końcem pierwszej rundy doskonale się wybroniła Lexy i nie pozwoliła na przeniesienie tej walki do parteru!

Runda 2: Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin

Druga runda zaczęła się od frontów ze strony Lexy Chaplin. Szybka na nogach jest Natsu, ruszając się cały czas i chowając twarz za gardą. Po 40 sekundach drugiej rundy Karczmarczyk próbowała obalić swoją rywalkę, ale znów Lexy pokazuje siłę i broni się z opresji. Lewy, prawy ze strony Lexy i ponownie, za wszelką cenę Natsu próbowała przenieść walkę na ziemię. Ewidentnie ciężko idzie jej pojedynek w stójce. Lexy wywróciła Natsu mając 30 sekund na to, by obijać swoją rywalkę. Przykleiła się jednak dziewczyna Dubiela i sprytnie uciekła z trudnej dla siebie pozycji. Niewiele działo się w tej rundzie, ale to Lexy prowadziła na kartach punktowych sędziów.

Runda 3: Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin

Prawy, lewy ze strony Lexy, ale odważniej niż w poprzednich rundach ruszyła Natsu. Udało jej się po kilku próbach powalić swoją rywalkę, ale ta zapięła ręce na jej szyi. Chaplin próbowała zapiąć rękę tak, by Karczmarczyk odklepała. W pewnym momencie sytuacja się odwróciła i to Natsu miała pozycję dobrą do tego, by zastosować efektowne duszenie trójkątem, ale za szybko odpuściła. 35 sekund do końca walki sędzia podniósł pojedynek. Lexy Chaplin zadała kilka ciosów, ale ma świadomość, że wygrała ten pojedynek. 

Sonda
Czyją walkę chcielibyście zobaczyć na High League 5?

Natalia Natsu Karczmarczyk: - Jestem niezadowolona, tak szczerze? Stresowałam się bardziej niż przed pierwszą walką. Presja mnie zjadła. W parterze widziałam swoje szanse. W stójce z moimi warunkami nie dałabym rady. Lexy była na to przygotowana. Nie ma opcji na trzecią walkę. Męczyła mnie ta otoczka dookoła. Chciałabym chyba jeszcze w tym roku zawalczyć, ale się okaże.

Lexy Chaplin: - Dziękuję Natalii, że dałaś mi ten rewanż. Cieszę się, że wygrałam. Nie mam potencjalnego rywala na oku. Mam nadzieję, że uda mi się obronić pas.