Lexy Chaplin chciała ukryć MEGA wpadkę! Internauci nie wierzą własnym oczom!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: szykujemy się na nasz pierwszy czerwony dywan / Lexy Chaplin // okładka singla "Dobrze wiem" / e-muzyka

ZABAWNA SYTUACJA

Lexy Chaplin chciała ukryć MEGA wpadkę! Internauci nie wierzą własnym oczom

2024-03-07 11:23

Lexy Chaplin zapewne szybko chciała zapomnieć o pewnych problemach, jakie wydarzyły się w 2023 roku. Potraktowała je najwyraźniej jak lekcja, z której wyciąga wnioski. Jednak to w bardzo trudnym momencie kariery powstał jej największy hit pt. Dobrze wiem. To z nim związana jest wpadka, którą influencerka chciała ukryć! Czujni internauci są mocno zdziwieni.

Spis treści

  1. Lexy Chaplin - wpadka

Lexy Chaplin angażuje się w świat freak-fightów mając udziały w federacji Clout MMA. Oprócz tego angażuje się w muzykę i trzeba odnotować, że ma na koncie pierwszy poważny sukces. Influencerka w lipcu 2023 roku wydała drugi w karierze singiel. Po utworze "Polskie Mexico" opublikowała piosenkę zatytułowaną "Dobrze wiem". Za jej pośrednictwem opowiada poruszającą historię nieszczęśliwej miłości i drogi do wyleczenia ran. Solowy debiut Lexy powstał przy współpracy z teamem songwriterskim Hotel Torino. Śmiało wszyscy zaangażowani w produkcję kawałka, ale również sama jego wykonawczyni może mówić o dużym sukcesie. W osiem miesięcy od premiery piosenka została odtworzona 10 milionów razy, w popularnym serwisie streamingowym. Między innymi za ten sukces sprzedażowy gwiazda otrzymała wyróżnienie platynowej płyty. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie błąd!

Budda nagle PORZUCIŁ Boxdela. Podjęta decyzja mocno zaskoczyła fanów!

Lexy Chaplin na Konferncji Clout MMA 4

Lexy Chaplin - wpadka

Internauci od dłuższego czasu dyskutują, czy influencerzy powinni brać się za śpiewanie. Temat ożył po tym, gdy pojawił się filmik, na którym Wersow śpiewa bez autotune. Pojawiają się zarzuty, że mają ogromne pieniądze, dzięki czemu stać ich na zatrudnienie topowych producentów i finalnie stworzenie utworu na bardzo wysokim poziomie. Dopiero, podczas śpiewania na żywo wychodzi, czy dany influencer lub influencerka ma wokalny talent. Oczywiście wszystko jest do nauczenia.

A jak jest ze śpiewaniem Lexy Chaplin na żywo? Influencerka nie planuje trasy koncertowej pomimo pierwszego poważnego sukcesu jej utworu. Gwiazda otrzymała platynową płytę, na której widniał błąd w nazwie piosenki. Zamiast "Dobrze wiem" było "Dobrze wiesz", co dostrzegł autor konta deZeZed na platformie X. Zapytał:

Ej Lexy, czy ja dobrze widzę, że Ci poj**ali tytuł Twojej nutki na tej platynie i zamiast "Dobrze wiem" wpisali "Dobrze wiesz"? XD

- w tym samym wpisie poprosił o pokazanie całej platynowej płyty bez chowania tytułu pod emotikonem czy widgetem muzyki na Instastories. Wpadka, do jakiej doszło nie jest winą Lexy, która zapewne na początku tego nie zauważyła. Pomyłka na pewno będzie naprawiona, a influencerka otrzyma nowe wyróżnienie, które może powiesić na ścianie.

Wpadki się zdarzają, jednak może dziwić, dlaczego Lexy wolała ukryć błąd nakładając na zły tytuł emotikony - niż go wytłumaczyć obracając całą sytuację w żart.

X

i

Autor: https://www.instagram.com/lexychaplin/ // https://twitter.com/deZeZed