Blue Cafe i Hey na Letniej Scenie ESKI w Świdnicy

i

Autor: fot. materiały własne / ESKA.pl Blue Cafe i Hey na Letniej Scenie ESKI w Świdnicy

Letnia Scena ESKI 2017 Świdnica: Hey i Blue Cafe

2017-05-17 15:56

Na Letniej Scenie ESKI w Świdnicy wystąpią grupy Blue Cafe i Hey. Co jeszcze wiemy na temat tej imprezy? INFO już teraz na ESKA.pl.

Popowe hity Blue Cafe i rockowa energia Hey dzień po dniu w jednym miejscu - takie atrakcje czekają wszystkich uczestników Letniej Sceny ESKI 2017 w Świdnicy. Koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej są w tym roku częścią obchodów Dni Świdnicy. Kiedy dokładnie odbędzie się ta impreza? Szczegóły do sprawdzenia poniżej.
>> Monika Lewczuk i Sarsa na Letniej Scenie ESKI 2017

Hey i Blue Cafe na Letniej Scenie ESKI w Świdnicy

Świdnicka publiczność będzie miała okazję podziwiać popisy Kasi Nosowskiej i spółki już 2 czerwca 2017. Po dawce hitów w wykonaniu jednego z najbardziej kultowych polskich zespołów, już następnego dni, 3 czerwca, na tej samej scenie zaprezentuje się grupa Blue Cafe, czyli autorzy takich przebojów jak Czas Nie Będzie Czekał oraz Buena. Teledysk do tego drugiego utworu, który przekroczył barierę 10 mln wyświetleń w serwisie YouTube, możecie sobie przypomnieć już teraz poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE