Letnia Scena ESKI 2016 Ostrołęka - kto wystąpi? Sprawdź datę i miejsce imprezy

2016-05-21 0:34
Letnia Scena ESKI 2016 Ostrołęka - kto wystąpi? Sprawdź datę i miejsce imprezy
Autor: fot. materiały prasowe Letnia Scena ESKI 2016 Ostrołęka - kto wystąpi? Sprawdź datę i miejsce imprezy

Letnia Scena ESKI 2016 Ostrołęka - rozpoczynamy letni sezon koncertowy. Sprawdź kto, gdzie i o której wystąpi podczas Letniej Sceny ESKI w Ostrołęce już teraz - na ESKA.pl!

Letnia Scena ESKI 2016 Ostrołęka już w ten weekend. Piątą edycję letnich koncertów Radia ESKA rozpoczynamy od potrójnej dawki energetycznych występów. 21 maja 2016 na Stadionie Miejskim w Ostrołęce zaprezentują się: wokalistka Agnieszka Chylińska, grupa Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM) oraz duet didżejski Kalwi i Remi. Letnia Scena ESKI po raz pierwszy odwiedza Ostrołękę, dlatego ten koncert pewnością będzie należał do wyjątkowych. Jeśli więc jeszcze nie macie planów na spędzenie sobotniego wieczoru, to zachęcamy was do wzięcia udziału w tej imprezie, na której z pewnością nie zabraknie takich hitów jak: Nie Mogę Cię Zapomnieć, Explosion oraz Zawsze Do Celu. 

>> Sylwia Grzeszczak: Jak dobrze znasz autorkę singla Tamta Dziewczyna?

Letnia Scena Eski 2016 Ostrołęka

Letnia Scena ESKI w Ostrołęce odbywa się pod patronatem Rady Miasta i Prezydenta Miasta Ostrołęki. Początek imprezy zaplanowany jest na godz. 19.

Przy okazji przypominamy przebój od chłopaków z grupy Najlepszy Przekaz W Mieście - Zawsze Do Celu, który z pewnością będzie można usłyszeć na koncercie w Ostrołęce:

RC

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

Najnowsze