Letni Chamski Podryw: Pomidorowa i co dalej? O planach, inspiracjach i śpiewaniu specjalnie dla ESKA.pl

2015-11-19 12:43
Letni Chamski Podryw
Autor: kadr z wywiadu Letni Chamski Podryw - Pomidorowa to nie koniec!

Letni Chamski Podryw: co ich bardziej inspiruje i kręci - Beyonce czy worek ziemniaków? Czego słuchają? Kogo chcą teraz parodiować? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl w specjalnym wywiadzie Letniego Chamskiego Podrywu.

Letni Chamski Podryw: dwóch facetów, którzy podbili internet piosenką o zupie pomidorowej. Ale już wcześniej byli królami sieci - ich filmy są gwarancją dobrego, choć zwykle nietypowego humoru. Kogo chcą teraz parodiować, jak wkręcają się w głupawkę, czego słuchają - wszystko to w wywiadzie dla ESKA.pl. BONUS: Letni Chamski Podryw śpiewa piosenkę Chwytaka Konewka!

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa (parodia Naucz mnie - Sarsa)

Jeżeli jakimś cudem nie znacie największego hitu Letniego Chamskiego Podrywu - posłuchajcie ich piosenki Pomidorowa, która jest parodią piosenki i teledysku Sarsy.

Letni Chamski Podryw wywiad dla ESKA.pl

Poprosiliśmy chłopaków o odpowiedź na parę muzycznych pytań - OCZYWIŚCIE słuchają ESKI więc zgodzili się specjalnie dla was!


Letni Chamski Podryw - nowe filmy, nowe inspiracje muzyczne

Chcecie dowiedzieć się skąd u Letniego Chamskiego Podrywu płyta Krzysztofa Krawczyka? Czy następną parodią będzie Beyonce? Jak śpiewają numer Chwytaka Konewka (parodia Derniere Dance. Uwaga - tekst tego numeru jest miejscami... 18+!)

KSW 33 KRAKÓW: kiedy, kto walczy, gdzie oglądać? Szczegóły gali z walką Khalidov - Materla!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze