Letni Chamski Podryw: Gwiazdy Internetów, czyli hymn polskich Youtuberów [+18]

2015-12-16 14:15

Letni Chamski Podryw: Gwiazdy Internetów - mistrzowie parodii tym razem zajęli się tematem polskich Youtuberów. Czy najnowszy utwór duetu z Kielc okaże się równie wielkim hitem co Pomidorowa, albo Wiggry? Przekonajcie się sami i sprawdźcie, co Letni Chamski Podryw sądzi o Gwiazdach Internetów.

Letni Chamski Podryw: Gwiazdy Internetów - kto lepiej nadaje się do robienia numerów o polskich Youtuberach, jak nie dwóch facetów, którzy każdym swoim nowym klipem w błyskawicznym tempie podbijają internet? Ich najbardziej popularna do tej pory parodia to przeróbka piosenki Naucz Mnie Sarsy Markiewicz. Pomidorowa w wykonaniu Letniego Chamskiego Podrywu zdobyła na YouTubie ponad 16 mln wyświetleń. Letni Chamski Podryw to duet w składzie: Maciej "Canton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz. Jak sami o sobie mówią są - muzyczno-humorystyczną grupą z gatunku pop - hip-hop.

>> Letni Chamski Podryw: Pomidorowa i co dalej? O planach, inspiracjach i śpiewaniu specjalnie dla ESKA.pl

Letni Chamski Podryw - Gwiazdy Internetów

Najnowsze dzieło duetu z Kielc to utwór Gwiazdy Internetów. LCP swój kawałek nazywa też hymnem wszystkich łapczywych Youtuberów. W nowym, niespełna trzyminutowym numerze Letni Chamski Podryw poruszył kwestie ciężkiego życia polskich Youtuberów i zawarł w nim małe przesłanie dotyczące pomijania reklam w serwisie YouTube przed obejrzanym filmikiem.

Nagranie zawiera wulgaryzmy [+18]

 

KL

Najnowsze