Leszczyńskie Centrum Biznesu - rozbudowa Inkubatora Przedsiębiorczości

2018-09-12 13:47
WRPO Leszno
Autor: Eska WRPO Leszno

Było za mało miejsca więc Unia Europejska dała bejmy na rozbudowę. Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie będzie większy. Wszystko po to by lokalne firmy mogły się rozwijać.

W nowym obiekcie na przedsiębiorców czekać będą 33 biura i nie tylko. - Oprócz biur w tym budynku, będą jeszcze tzw. sala kreatywności, czyli taka sala o dosyć nietypowym wyposażeniu, wykończeniu, taka, która ma właśnie stymulować, pobudzać kreatywność, inicjatywy, nowe pomysły. Będzie tradycyjna sala konferencyjna a także taka strefa coworkingu, gdzie będzie można wynajmować biurka na godziny, gdzie będzie można spotykać się z różnymi freelancerami, jak to się mówi, wymieniać się doświadczeniami - mówi Alicja Szczepińska prezes Leszczyńskiego Centrum Biznesu.

- Prowadzę z żoną rodzinną firmę. Trafiliśmy tutaj, ponieważ mieliśmy potrzeby lokalowe związane z biurem, ale również z zapleczem magazynowo-produkcyjnym i to nam idealnie spełniło nasze potrzeby i pozwoliło wzrosnąć. To jest jeden z ważniejszych elementów, ale również i wsparcie, atrakcyjne stawki i otoczenie biznesu, tak? Tu się spotykają przedsiębiorcy, tu się odbywają szkolenia, tu się można wymieniać doświadczeniami. Wzajemnie sobie sąsiedzi pomagają. Dla wszystkich, którzy się rozwijają i rozwijają swoją przedsiębiorczość to jest bardzo dobre miejsce - tłumaczy Piotr Niemiałkowski, firma EN-Tank.

WRPO Leszno
Autor: Eska WRPO Leszno

Unia Europejska finansuje nie tylko lokalny biznes, ale też instytucje, które ten biznes wspierają. Pieniądze czekają też na ciebie. Na co można uzyskać dofinansowanie a także o aktualnych naborach dowiesz się odwiedzając stronę wrpo.wielkopolskie.pl, a już od 6 sierpnia rusza konkurs dla micro, małych i średnich przedsiębiorców: „Wzmocnienie kluczowych obszarów konkurencyjności regionu”. Zmieniamy Wielkopolskę – czyli o funduszach europejskich dla Leszna i okolic. Jak unijne pieniądze zmieniają południową Wielkopolskę - o tym w kolejnych wydaniach audycji. Audycja współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze