LemON - Akapit

i

Autor: WBF LemON - Akapit

LemON - Akapit. Nowa piosenka z albumu Tu [AUDIO]

2017-03-18 14:32

Zespół LemON opublikował trzeci utwór promujący zbliżające się wydawnictwo TU. Posłuchaj na ESKA.pl, jak brzmi nowa piosenka Igra Herbuta i spółki.

LemON zaprezentował słuchaczom trzeci singiel z nadchodzącego albumu TU. Akapit to melodyjny, rockowy utwór, który z każdą minutą rozkręca się coraz bardziej. Piosenka natychmiast przypadła do gustu fanom zespołu, którzy w komentarzach pod kompozycją nie szczędzą miłych słów w kierunku muzyków. Premiera czwartego studyjnego krążka grupy LemON już 24 marca 2017 roku.

LemON - nowa płyta

Co ciekawe, nowy album LemON, choć jest płytą przemyślaną, w której powstanie zespół i współpracownicy włożyli niemało trudu i energii, jest w pewnym sensie materiałem najbardziej w dorobku grupy… niedoskonałym. - Doceniłem wartość brudu – przyznaje Igor Herbut. – Zrozumiałem, że kiedy zespół gra na setkę, nie jest ważne, czy coś zabrzmiało perfekcyjnie albo czy jest w stu procentach czysto, ważniejsze są emocje, energia i granie razem. Trudno z tym polemizować, szczególnie gdy się słyszy nowy album LemON. To muzyka, która tak angażuje, w której trzeba być tak bardzo obecnym, tak bardzo Tu – że mija ochota na dyskusje i zadawanie pytań.

LemON - koncerty 2017. Daty, miejsca, bilety

Autor: brak danych

  LemON rusza w trasę koncertową. Zespół wszystkich swoich fanów zaprasza na koncerty promujące najnowszy album grupy LemON! Płyta zatytułowana TU ukaże się już 24 marca. Singiel zapowiadający płytę miał swoją premierę 24 lutego. LemON - koncerty 201

Poniżej przypominamy dwa pierwsze single zapowiadające album TU: