Laura Bączkiewicz nie będzie mieć łatwego zadania! Ma jeszcze trudniej niż Sara James

2022-12-07 14:24
Laura Bączkiewicz
Autor: AKPA

Eurowizja Junior 2022 za pasem. W tym roku nasz kraj reprezentuje laureatka Szansy na sukces Laura Bączkiewicz. Wokalistka stanie do walki o zwycięstwo z piosenką To The Moon. Na kilka dni przed finałem konkursu poznaliśmy oficjalną kolejność występów. 11-latka nie będzie mieć łatwego zadania, bowiem wystąpi jako jedna z pierwszych.

To właśnie Laura Bączkiewicz będzie reprezentować nasz kraj podczas tegorocznej Eurowizji Junior. 11-letnia wokalistka, którą poznaliśmy za sprawą jej udziału w piątej odsłonie show The Voice Kids, wygrała specjalną edycję programu Szansa na sukces, a tym samym bilet do Armenii, gdzie odbywa się Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2022. Wykonawczyni utworu To The Moon nie może narzekać na brak wsparcia. Oprócz rodziny i setek tysięcy fanów w Polsce, którzy na pewno zagłosują na nią w wielkim finale wydarzenia, Laura może liczyć także na porady ze strony zwyciężczyni konkursu sprzed trzech lat - Viki Gabor. 15-letnia gwiazda polskiej sceny muzycznej przebywa aktualnie w Erywaniu, gdzie przygotowuje się do wspólnego występu z pozostałymi zwycięzcami Eurowizji Junior. Na kilka dni przed finałem poznaliśmy kolejność występów JESC 2022. Wiadomo już, że Laura Bączkiewicz nie będzie mieć łatwego zadania. 

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Od kiedy można głosować online?

Laura Bączkiewicz o wygranej w Szansie na sukces i Eurowizji Junior

Laura Bączkiewicz - kolejność występów

Poznaliśmy już dokładny harmonogram Eurowizji Junior 2022. Polska reprezentantka Laura Bączkiewicz zaśpiewa na eurowizyjnej scenie jako druga. Nie jest tajemnicą, że otwieranie konkursu to nie lada wyzwanie. Często zdarza się bowiem tak, że widzowie włączają transmisję dopiero w połowie jej trwania. Rok temu z podobnej pozycji startowała Sara James. Zwyciężczyni The Voice Kids 4 zaśpiewała jako trzecia. Nie przeszkodziło jej to jednak w zajęciu drugiego miejsca.

Laura Bączkiewicz - jak głosować?

Warto pamiętać, że widzowie z Polski mogą wspierać swoją reprezentantkę. Na Laurę Bączkiewicz można zagłosować aż dwa razy - przed rozpoczęciem finału i po wyemitowaniu wszystkich występów. Aby oddać ważne głosy, należy odwiedzić stronę www.jesc.tv. Głosowanie startuje 9 grudnia.

Sonda
Czy uważasz, że Laura Bączkiewicz ma szanse wygrać Eurowizję Junior 2022?

Tuż przed wylotem na Eurowizję Junior Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA!

Posłuchaj rozmowy z młodą reprezentantką Polski!

Listen to "Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA tuż przed wylotem na Eurowizję Junior! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze