Lato 2020 brzmi jak Benee! Nowa piosenka Snail poprawia humor

2020-08-11 11:52 Rafał Wróblewski
Lato 2020 brzmi jak Benee! Nowa piosenka Snail poprawia humor
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Lato 2020 brzmi jak Benee! Nowa piosenka Snail poprawia humor

Sensacja popu z Nowej Zelandii, autorka wielkiego hitu Supalonely, Benee wraca i podrzuca nowy utwór Snail. Czy to jeden z pierwszych kandydatów do tytułu hitu jesieni 2020? Oceńcie sami słuchając singla - na ESKA.pl!

Hity 2020 - wakacyjny, wprawiający w dobry nastrój kawałek ma radosną linię basu oraz klawiszy, a linijka z refrenu: I’m like a snail, you’re a guy, kinda mad I can’t fly od razu wbija się w głowę. Produkcyjne smaczki sprawiają, że Snail to kolejny nieprzewidywalny oraz niezaprzeczalnie dobry utwór od BENEE.

Nowości Muzyczne 2020 - NAJNOWSZE HITY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Autorami singla są BENEE oraz Josh Fountain, a utwór powstał tuż po tym, gdy Nowa Zelandia zakończyła lockdown. Jak opowiada wokalistka, inspiracją do kawałka były tygodnie spędzone w izolacji: - Gdy siedziałam w domu, bardzo zafascynowały mnie ślimaki. Nie miałam za wiele rzeczy do roboty, dlatego spędziłam dużo czasu na świeżym powietrzu i oglądałam ślimaki, myśląc o tym, jak robią swoje różne małe aktywności i nie muszą się przejmować tym, co dzieje się dookoła. Spodobał mi się pomysł, co by było, gdybym była ślimakiem i wychodziła w deszczu. Można więc powiedzieć, że to mój hymn lockdownu.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Benee - nowa piosenka Snail

Snail to następca utworu Night Garden. Wcześniej Benee wydała numer Supalonely, które ma już status platyny m.in. w USA, Nowej Zelandii, Australii, Kanadzie czy Meksyku, zgromadziło ponad 1,7 miliarda streamów na całym świecie i zajmuje obecnie 8. pozycję w zestawieniu U.S. Top 40 Radio Chart. Latem tego roku BENEE została ogłoszona jako artystka Up Next wybrana przez Apple Music – to pierwsze takie wyróżnienie dla wykonawcy z Nowego Zelandii. Wokalistka zadebiutowała także w amerykańskiej telewizji, wykonując Supalonely w programach The Tonight Show Starring Jimmy Fallon oraz The Ellen DeGeneres Show. 

BENEE, a tak naprawdę Stella Bennett, urodziła się w Auckland w Nowej Zelandii. Latem 2019 wydała EP-kę - FIRE ON MARZZ, a zaledwie pół roku później kolejną – STELLA & STEVE. To właśnie tam znalazł się przełomowy w jej karierze utwór Supalonely.

Najnowsze