Last Christams

i

Autor: Screen z YT: Wham! - Last Christmas (Official Video) / Wham!

Last Christmas na YouTube numerem jeden! W Polsce już słychać utwór w każdym domu

2020-11-20 12:51

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało tylko 35 dni! Magia świąt i przygotowania do tego klimatycznego czasu ruszyły pełną parą, co widać chociażby po ponownym zainteresowaniu użytkowników piosenką Last Christmas. Statystki utworu szybują w górę, mimo, że od premiery minęło 36 lat!

Święta Bożego Narodzenia będziemy obchodzić już za 35 dni! Mimo, że do tego magicznego okresu pozostał jeszcze ponad miesiąc, większość osób już czuje świąteczny klimat i wprowadza go w swoim domu. Trudno byłoby dekorować wnętrze mieszkania na Święta w kompletnej ciszy, dlatego też piosenka Last Christmas znowu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jak co roku. Puszczanie hitu od Wham! jest już po prostu tradycją, tak samo jak oglądanie Kevina w Wigilię. Okazuje się, że mimo, że od premiery piosenki minęło 36 lat, nadal robi takie same, a nawet większe wrażenie i w okresie świątecznym jest kultowym numerem, obowiązkowym na Święta Bożego Narodzenia. Według Google Trends najwyższy czas wybrać choinkę, a z szafy wyciągnąć pudło z bombkami, ponieważ piosenka Last Christmas jest już na ten moment bardzo często wyszukiwane w internecie.

Ciekawostką jest także fakt, że Polska w rankingu częstotliwości wyszukiwania piosenki Last Christmas plasuje się na trzecim miejscu. Przed nami jest tylko Irlandia oraz Wielka Brytania.

Wigilia 2020 coraz bliżej! Sprawdź, co zaskoczy Cię w te święta [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Która okazja do świętowania jest najlepsza?

Last Christmas to prawdziwy hit 

Last Christmas od Wham! w serwisie YouTube ma niespełna 600 milionów wyświetleń oraz około 200 tysięcy komentarzy. Mało która piosenka świąteczna cieszy się taką popularnością, która powraca co roku wraz z klimatem Świąt Bożego Narodzenia. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE