Lanberry wyrzuciła go z programu. Teraz napisał PRZEJMUJĄCE oświadczenie

2022-10-04 16:08
Wiktor Andrysiak - oświadczenie
Autor: Screen z YT: P The Voice of Poland/Michał Bednarek vs. Wiktor Andrysiak | "...Baby One More Time" | Bitwy | The Voice of Poland 13, KAPA

Bitwy w The Voice of Poland wywołują wiele kontrowersji. Trenerzy mierzą się z okrutnie ciężkim zadaniem, a uczestnicy robią wszystko, by zaprezentować się jak najlepiej. Jednak niektóre decyzje wywołują mieszane uczucia wśród fanów programu. Podobnie było tym razem. Uczestnik, po tym jak Lanberry wyrzuciła go z The Voice, wydał specjalne oświadczenie!

Bitwy w The Voice of Poland, to etap, na który czekają nie tylko fani programu, ale również uczestnicy. To niezwykle emocjonująca część The Voice of Poland. Trenerzy podkreślają, że bitwy stanowią dla nich ogromne wyzwanie i są powodem wielu stresów, ponieważ nie chcą podejmować decyzji, co do przyszłości utalentowanych wokalistów zbyt pochopnie. Bitwa Michała Bednarka i Wiktora Andrysiaka w The Voice of Poland wywołała wiele emocji. Wokaliści, na ringu, wykonali wielki hit Britney Spears - Baby one more time. Zarówno Michał jak i Wiktor włożyli w przygotowania całe swoje serca i starali się zaprezentować pełnię swoich możliwości wokalnych. Jednak nie każdemu się to udało. Z programem pożegnał się osiemnastoletni Wiktor Andrysiak. Jego udział w programie wywołał wiele kontrowersji. Fani programu nie zostawili na nim suchej nitki. Po lawinie nieprzychylnych komentarzy, Wiktor postanowił wydać przejmujące oświadczenie.

The Voice of Poland 2022: DRUŻYNA Marka Piekarczyka. Kto jest? [UCZESTNICY]

Justyna Steczkowska o swojej emeryturze. Zdradziła jakie ma plany!

Wiktor Andrysiak - The Voice of Poland

Wiktor Andrysiak, w 2018 roku, próbował swoich sił również w The Voice Kids. Jednak podczas przesłuchań w ciemno żaden z trenerów nie odwrócił wtedy swojego fotela. Wokalista postanowił powrócić do muzycznego programu. Podczas przesłuchań w ciemno zdecydował się wykonać utwór Dawida Kwiatkowskiego - Idziesz ze mną. Swój fotel odwróciła Lanberry, która przyznała, że Wiktor, choć ma spory potencjał, to musi sporo ćwiczyć.

Odwróciłam się, bo usłyszałam potencjał, ale jest sporo do pracy jeśli chodzi o intonację, frazowanie, nieczystości i przede wszystkim nosowości. (...) Łączy nas jedna ważna rzecz. W The Voice Kids nikt nie odwrócił się przy tobie, a u mnie 10 lat temu nikt nie odwrócił się w The Voice of Poland.

Lanberry naprawdę polubiła Wiktora. Po jego występnie, wspólnie zaśpiewali Imagine Johna Lennona.

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?

Wiktor Andrysiak - bitwa

Bitwa Michała Bednarka i Wiktora Andrysiaka w The Voice of Poland 13 wywołała sporo emocji. Lanberry zdecydowała, że do kolejnego etapu programu przechodzi Michał Bednarek. Justyna Steczkowska przyznała jednak, że na miejscu Lanberry wybrałaby inaczej.

Gdyby to była moja drużyna, to wzięłabym Wiktora, bo dusi się na górnych dźwiękach i nauczyłabym go je śpiewać

Jednak o Wiktorze, pomimo zakończenia przygody z programem, jest bardzo głośno. Widzowie programu są bezlitośni dla osiemnastolatka. W sieci pojawiła się lawina komentarzy dotyczących nie tylko tego, jak Wiktor śpiewa, ale także jego sposobu zachowania.

Michał Bednarek - Wiktor Andrysiak: BITWA w The Voice of Poland 13 wywołała ciarki!

Nie powinni dopuszczać takich osób

Możliwe że to ludzie z produkcji kazali mu gadać takie głupoty przed kamerami

To jest poniżające dla innych, którzy nie przeszli dalej, a byli dużo lepsi.

Młody trochę za dużo gwiazdorzył

Nie wiem co jest gorsze...jego wykonanie czy zachowanie. Tragedia

Wiktor Andrysiak - oświadczenie

Wiktor Andrysiak wydał oświadczenie po udziale w The Voice of Poland, w którym zdradził, że udział w  programie, to było jego marzenie, które udało mu się zrealizować.

Wiele razy wątpiłem w to że uda mi się powrócić do tego programu. Wiem, że bez wielu ludzi na mojej drodze nie byłoby to możliwe. Jestem wdzięczny wam wszystkim, po prostu dajecie mi wiarę i wiem, że mimo przegranej bitwy, wygrałem wiele więcej. Gratuluję Michałowi i życzę mu powodzenia w nokautach. Jestem szczęśliwy, bo czuję że spełniłem to jedno największe marzenie, w które tyle lat wierzyłem.

Osiemnastoletni wokalista podkreślił, że muzyka powinna łączyć, a nie dzielić.

Porażka na tym etapie to dla mnie sukces, a każde doświadczenie na planie to lekcja i możliwość poznania ludzi z pięknymi sercami, których łączy miłość do muzyki i emocji. Za to właśnie kocham muzykę, łączy a nie dzieli, wzrusza i powoduje że każdy z nas przenosi się do świata, w który chcemy zabrać każdego widza. Dziękuję za szanse bo tym właśnie światem mogłem się podzielić z wami wszystkimi.

Listen to "Woli być Effy czy Kasią Sawczuk? "Niczego nie żałuję" [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze